Випускники ВНЗ не виявили бажання приймати EFFV для вступу – Освіта.UA

[ad_1]

Випускники університетів не виявили бажання прийняти EFFV

Вступний іспит на бакалаврат склала лише 31 особа

Випускники коледжів, які мали можливість зареєструватися на єдине фахове вступне випробування до бакалаврату, майже не скористалися цією можливістю покращити свій бал на вступному іспиті.

Про це повідомляє Український центр оцінювання якості освіти, коментуючи завершення реєстрації на єдиний вступний іспит на бакалаврат.

Зокрема, 31 особа виявила бажання складати іспит БЕЕФВ з економіки та менеджменту, тоді як з аграрних наук охочих не було.

Як відомо, здобувачі бакалаврату, які вже мають або цьогоріч отримають диплом молодшого спеціаліста, молодшого професійного бакалавра, молодшого бакалавра та планують продовжити навчання за галузями знань «Управління та адміністрування», «Аграрний та харчові науки», «Менеджмент та державне управління», «менеджмент соціокультурної діяльності», «економіка» можна було скласти разовий іспит на бакалавра.

В УЦОЯО запевнили, що незважаючи на таку малу кількість заявок, будуть створені всі умови, щоб усі зареєстровані учасники змогли реалізувати своє право на вхід.

Для кожного зареєстрованого учасника BEEFV на сайті Українського центру оцінювання якості освіти «Приймальна комісія вступного випробування» створено інформаційну сторінку, доступ до якої здійснюється за номером екзаменаційної роботи та зазначеним у ній ПІН-кодом.

З 12 червня в електронному кабінеті можна буде завантажити запрошення-перепустку, де буде вказано дату, час і місце проведення ЗНО.

Основна сесія BEEFV розпочнеться 24 червня і триватиме до 27 червня.

Свої результати за шкалою 100-200 балів майбутні бакалаври отримають до 8 липня.

При цьому випускники коледжів повинні розуміти, що БЕЕФВВ не замінює НМТ, тобто всі кандидати, які зареєструвалися в БЕФВВ, також повинні здавати тести в межах НМТ.

Адже формула розрахунку конкурсного балу для таких учасників враховуватиме як бал NMT, так і бал BEEFV.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУПНУ КАМПАНІЮ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ