ПОЛЬСЬКА МОВА ON-LINE

 1. Головна
 2. ПОЛЬСЬКА МОВА ON-LINE

ПОЛЬСЬКА МОВА ON-LINE

ДОПОМОГА (FAQ):
ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДІ

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Система освіти в Польщі використовує принципи Болонської моделі. Тривалість навчання може варіюватися від трьох до п’яти років, під час яких студенти здобувають ступені бакалавра, інженера або магістра.

Деталі термінів навчання:

 • – Бакалаврат – 3 роки (6 семестрів)
 • – Інженерні спеціальності – 3,5 – 4 роки (7-8 семестрів)
 • – Єдина магістерська освіта – 5 років (10 семестрів, не поділяється на бакалавріат та магістратуру)
 • – Програма магістра на базі бакалавра – 1,5-2 роки (3-4 семестри, 1,5 роки на інженерних спеціальностях)

Навчання доступне у стаціонарній та заочній формах. Студенти стаціонарного навчання зазвичай мають заняття від понеділка до п’ятниці (три-п’ять днів на тиждень).  У формі заочного навчання заняття проводяться двічі на місяць, вихідні дні – субота та неділя. Поза заняттями студенти мають можливість працювати над самоосвітою та відвідувати бібліотеки, читальні зали та користуватися спеціальними звукоізоляційними кімнатами.

Навчальний процес включає лекції, семінари, практичні заняття, заліки та екзамени. Студенти також можуть вибирати індивідуальний план занять, включаючи загальні та спеціальні предмети, а також предмети на вибір.

Оцінки за знання надаються за шкалою:

 • – Відмінно – 5.0
 • – Дуже добре – 4.5
 • – Добре – 4.0
 • – Посередньо – 3.5
 • – Задовільно – 3.0
 • – Незадовільно – 2.0

Навчальний рік розділяється на два семестри. Зимовий семестр триває з 1 жовтня до 31 січня, а екзаменаційна сесія – з 31 січня до 11 лютого. Літній семестр триває з 1 березня до 30 травня, а екзаменаційна сесія – з 1 червня до 20 червня.

Студенти також мають можливість скористатися канікулами. Семестрові канікули розпочинаються 23 лютого та тривають до 1 березня, а літні канікули – з 20 червня до 1 жовтня. Також можна складати літню сесію раніше за домовленістю.

Часто студенти використовують майже 4 місяці літніх канікул для виїздів за кордон в рамках програм обміну студентами або для проходження практики та стажування в інших країнах, таких як США, Британія, Голандія, Іспанія, Італія, Канада, Португалія та інші.

МОВИ НАВЧАННЯ

Перед початком навчання важливо досягти певного рівня мовної підготовки, щоб забезпечити зручний старт у навчальному процесі та легше адаптуватися в новому мовному середовищі.

Навчання польською мовою вимагає рівня знання мови В1-В2 (залежить від обраного унівеситету). Підтвердження рівня знання мови проходить шляхом надання відповідного сертифікату, проходження іспиту, тестування чи співбесіди, які проводять представники Університетів (як правило, проходять онлайн). Для успішного проходження цих процесів, кандидати ретельно готуються на курсах польської мови.

Команда StudentWay надає активну підтримку абітурієнтам у питанні вивчення мови. Зокрема, крім стандартних курсів з вивчення польської мови, організовуються інтенсивні курси у Польщі, які поєднуються з адаптаційною програмою. Цей підхід є особливо популярним серед українських абітурієнтів, оскільки дозволяє ефективно вивчити мову та сприяє швидкій адаптації в новому культурному середовищі та країні. Детально можна дізнатися про цю програму у розділі “Освітні тури і табори”

Агенція StudentWay також пропонує якісне та ефективне вивчення польської мови  з польськими дипломованими викладачами-носіями мови у формі відеоконференцій. Більше інформації про можливості вивчення польської мови для вступу та навчання в польських університетах можна знайти у розділі “Мовні курси”.

Навчання англійською мовою також є популярним.  Але слід відмітити, що пропозицій по англомовним програмам менше, ніж польською мовою. Та все ж вони є і бажаючі навчатися англійською, теж можуть задовільнити свої запити.

Для вступу на англомовні спеціальності  абітурієнти повинні мати достатні знання англійської мови (рівень В1-В2). Зазвичай необхідно мати відповідний міжнародний сертифікат, наприклад, IELTS, CPE, CAE, TOEFL, FCE та ін. Також можуть проводитися мовні іспити онлайн представниками університетів. Деякі університети пропонують вступ на англомовні спеціальності без сертифікату, за умови, що студент пройде відповідний мовний іспит наприкінці першого семестру.

Рекомендація для абітурієнтів та батьків, хто обирає навчання наглійською – обов’язково вчити польську. Достатньо базового рівня, щоб студент міг комфортніше почуватися під час перебування у Польщі. Бо спілкування анлійською мовою буде лише на заняттях, а все інше – польська мова. Тому потурбуйтеся про це також

МЕД. СТРАХУВАННЯ

Медичний захист та страхування

Кожен студент, який планує навчання в Польщі, повинен забезпечити себе страховим полісом, який покриє випадки проблем зі здоров’ям та нещасних випадків.

StudentWay приділяє особливу увагу питанням медичного захисту студентів, розуміючи, що це має велике значення для кожної особи.

Наша команда готова допомогти студентам та їх батькам у виборі найвідповіднішої страхової компанії та полісу, які вже засвідчили свою ефективність.

Страховий поліс можна оформити у страхових компаніях, що працюють в Україні, а за бажанням і в польських. Деякі ВНЗ вимагають наявність поліс саме польської страхової компанії. Це може бути Національна Система Охорони Здоров’я Польщі (NFZ), що надає можливість скористатися медичними послугами на всій території країни безкоштовно, а також отримати знижку на ліки.

Ця опція дозволяє студентам бути частиною Національної Системи Охорони Здоров’я і мати такі ж права, як громадяни Польщі. Вартість членського внеску до Національного Фонду Здоров’я приблизно становить близько 70 злотих на місяць.

При деяких університетах працюють медичні кабінети, де можна отримати первинну допомогу чи консультацію лікаря. І є мереріжі клінік, де можна записатися до лікаря на прийом. Це можуть бути державні та приватні клініки.

ПРОЖИВАННЯ

Важливість питання проживання для студентів, які обираються навчатися в Польщу, не може бути переоцінена. Більшість державних університетів мають свої гуртожитки, а приватні – ні, тому студенти проживають у приватних гуртожитках або винаймають кімнати чи квартири.

Проживання у гуртожитках університетів коштує дешевше, у приватних – дорожче, але і комфорт вищий. Є одно-, дво-, три- та чотиримісні кімнати.

Всередині кімнат є всі необхідні зручності, такі як ліжка, шафи, столи, стільці, тумбочки, холодильник (майже в усіх), інтернет. Кожен поверх має загальну кухню, душові та ванні кімнати, а також туалети.  Є варіанти розміщення блочні, де санвузол (душова та туалет) буде на декілька кімнат, є – коридорна, де все знаходиться на коридорі. Пральні машини є в усіх гуртожитках. Більшість гуртожитків мають цілодобового чергового адміністратора та відеоспостереження.

У деяких гуртожитках на першому поверсі є спортивні зали, лекторіуми (де студенти можуть готуватися до занять), кафе та ін.

Окрім гуртожитків, студенти обирають проживання в орендованих кімнатах чи квартирах. Для цього користуються послугами агенцій нерухомості, сайтами, де хазяїни розміщують інформацію про варіанти житла, а також спеціальними інтернет-порталами, де знаходиться інформація з варіантами житла саме для студентів.

ХАРЧУВАННЯ

Важливим аспектом для студентів є належне та регулярне харчування. Молоді люди можуть вибирати, як харчуватися: готувати самостійно в гуртожитку, у кафетеріях університету або в закладах громадського харчування. Ціни на продукти харчування в Польщі практично такі ж, як і в Україні. Цікаво, що в Польщі якісні продукти часто вартують навіть дещо дешевше, ніж в Україні.

Вибір щодо місць, де можна добре і недорого купити продукти харчування, різноманітний. Варто звернути увагу на такі мережі магазинів, як “Biedronka”, “Żabka”, “LIDL”, “Carrefour” та “Champion”.

Насправді, вартість продуктів у Польщі вигідно впливає на бюджет студента. Подивимося, скільки в середньому коштує деяка продукція:

 • – Хліб – 2-5 злотих
 • – Молоко (1 л) – 3-5 злотих
 • – Яйця (10 шт) – 7-10 злотих
 • – Цукор – 5-6 злотих
 • – Філе куриці– 17-20 злотих
 • – Свинини – 13-18 злотих
 • – Макарони – 3-5 злотих
 • – Яблука (польські) – 3-5 злотих

Крім того, університетські кафетерії та заклади громадського харчування пропонують можливість харчуватися за помірні ціни:

 • – Сніданок: 10-15 злотих
 • – Обід: 15-25 злотих
 • – Вечеря: 10-15 злотих

Таким чином, студенти можуть забезпечити себе раціональним харчуванням в Польщі, дотримуючись бюджету та вибираючи із доступних можливостей.

 

ПОЛЬСЬКА МОВА ON-LINE

Адаптований Курс вивчення польської мови з нуля
(рекомендовано для абітурієнтів, які планують  вступ до вищих навчальних закладів)

ІНТЕНСИВ З ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ ON-LINE ДЛЯ АБІТУРІЄНТІВ-2024

ПОЧАТОК ЗАНЯТЬ: постійно формуються нові групи

Щойно замислилися про вступ до польського ВНЗ?
Але не знаєте, чи встигаєте вивчити мову?
З нами – ВСТИГАЄТЕ!
 
Рівень Тривалість, графік Вартість
А1-В1 двічі на тиждень, група 5-6 осіб 1100 грн./міс (8 занять), 1650 грн./міс (12 занять)
А1-В1  індивідуальні заняття,
кількість занять залежить від обраної програми
400 грн./заняття
ТЕЛЕФОНУЙТЕ ТА БРОНЮЙТЕ МІСЦЕ В ГРУПІ У КРАЩИХ ВИКЛАДАЧІВ!

Чому обирають он-лайн курси польської мови?

 

 • Курс доступний для всіх жителів України та обмежується тільки можливістю  інтернет з’єднань

Комфорт 

 • Заняття вдома у звичній обстановці. Онлайн уроки польської мови проходять у зручний для учня час

Економія 

 • Не витрачається час на проїзд
 • Заощаджуєте на підручниках та зошитах
 • Дешевше ніж  уроки польської онлайн у репетитора

Темп  навчання 

 • Ви можете слухати лекції з паузами, з можливістю повторення, до повного розуміння теми

Індивідуалізація 

 • Викладач може порекомендувати виконати завдання для вивчення польської мови, які

потрібні саме вам для успішного проходження онлайн курсу

 • Всі матеріали для навчання польської мови онлайн  завжди під рукою в електронному вигляді
 • Додаткові спеціальні теми для абітурієнтів: хімія, математика, фізика, анатомія, біологія та ін.

 

Як почати навчання на курсі “Польська мова он-лайн для початківців”

 1. Натисніть на кнопку “ХОЧУ ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК”
 2. Узгодьте з методистом програму і час занять
 3. Оплати перший місяць занять

 ХОЧУ ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК

 

МИ ЗНАЄМО ВСЕ ПРО ТЕ, ЯК ПІДГОТУВАТИСЯ ДО ВСТУПУ

Як успішно пройти співбесіду/тестування чи скласти іспит?
 
1 Співбесіда
Особливості проходження співбесід у різних університетах і їх різновиди. Залежно від обраного ВНЗ, співбесіда може проходити особисто (приїзд до Польщі) або по скайпу (найчастіше). Основні питання, які задаються на співбесідах, спрямовані на те, щоб визначити мотивацію абітурієнта до навчання. А також в процесі бесіди представник ВНЗ оцінює, як абітурієнт розуміє запитання і як він на них відповідає. Можуть бути загальні питання з розряду “чЧому вибрали Польщу?”, “Чому дану спеціальність і наш університет?”, “Скільки вчиш польську і де проходиш навчання?”, “Розкажіть про свою сім’ю” і ін. А можуть пройтися по профільним предметам і тут потрібно бути готовим до того, що буде використовуватися термінологія, а до цього потрібно готуватися
2 Особливості складання іспитів
Кожен Університет має свої стандарти проходження іспитів. Це можуть бути просто тестові завдання, може бути співбесіда профільне і практична частина (он-лайн тестування). Якщо мова йде про творчі іспити, то це приїзд до Польщі. Іспити проходять в декілька етапів. Тільки в рідкісних випадках досить надання свого портфоліо. Кілька польських ВНЗ прирівняли вступ іноземців до поляків і беруть до уваги результати ЗНО
3 Адаптаційні курси при університета у Польщі
Польські університети (не усі) роблять для своїх студентів курси польської мови в вересні. Деякі в серпні-вересні. Мета курсу: підвищити рівень польської мови і пройти процес адаптації в більш спокійному режимі. Кілька університетів приймають студентів з умовою обов’язкового приїзду на курси в вересні
4 Підготовчі відділення при ВНЗ
Ряд польських ВНЗ проводить для своїх абітурієнтів семестральну або річну підготовку до вступу. Це підготовче відділення. Основне завдання: вивчення польської мови та підготовка абітурієнта до вступних іспитів. У другому півріччі можуть бути підключені до вивчення профільні предмети польською, що також є відмінною підмогою для складання іспитів під час вступу
5 Сертифікат Польської Державної Комісії
Якщо кандидат на навчання має даний сертифікат на рівні В2, то він не проходить додаткових тестів, співбесід або іспитів. Якщо у кандидата сертифікат С1, то він може вчитися в державному ВНЗ Польщі безкоштовно. Іспити для отримання даного сертифікату проходять в Польщі і в декількох містах України (Луцьк і Миколаїв). Важливим є своєчасний запис на іспити

 

ЧОМУ НАС РЕКОМЕНДУЮТЬ

 
 
1) Наші викладачі знають всі особливості викладання польської для успішного старту в вищих навчальних закладах Польщі 2) Ми підтвердили якість нашої роботи: сертифікати Studentway приймають приватні і державні університети
3) На наших заняттях робиться особливий акцент граматиці, тому що курси розраховані саме для студентів 4) У навчальному процесі використовуються різні підручники і велика кількість роздаткрвих матеріалів
5) Для абітурієнтів, крім основних занять, проводимо також різні інтерактивні заходия 6) Для всіх бажаючих організовуємо розмовні клуби з польської мови
7) Для забезпечення якості постійно ведеться контроль успішності учнів, шляхом проведення проміжних тестів, контрольних та підсумкових іспитів 8) Ми готуємо абітурієнтів до здачі складання іспитів, проходження співбесід та тестування

 ХОЧУ ПРОЙТИ ПРОБНИЙ УРОК

ВІДГУКИ

Роман Р. м. Дніпро

Вища Школа Логістики в Познані

Проходив уроки польської мови онлайн у СтудентВей на протязі 9 місяців. Чіткий графік проведення занять дисциплінує і дає результати. ТИ втягується в ритм і вже через деякий час розумієш, що використовуючи поради викладача – освоюєш граматику, завдяки додатковим матеріалам починаєш читати, завдяки фільмам звикаєш до швидкості мови. Все супер! Рекомендую цей курс ыз задоволенням.


Остап Ю. с. Черкасське

Планує вступ у Варшавську Політехніку

 

Вивчати польську онлайн мені порекомендував знайомий, який вже скінчив курсі і навчається в Польщі. Я живу в маленькому містечку, де нема репетиторів польської. Завдяки курсу я зможу навчатися в Польщі і здійснити свою мрію.


Назарій К. м. Кривий Ріг

Вища школа готельно-ресторанного бізнесу у Познані

.
Два рази починав вивчати польську мову. Перший раз записався на курси пройшов три уроки і не пішло. Зробив ту ж помилку в друге. Зараз вже обмаль часу и треба вчитися інтенсивно, тому варіант занять польською мовою онлайн для мене оптимальний. Я займаюсь з викладачем граматикою, а додатково дистанційно поповнюю лексику, проходжу аудіювання, почав читати польською. Вважаю курс польської мови онлайн досить вдалим. Дякую!


Дмитро Н. м. Дніпро

Плануе вступати у Вищу Школу Логістики в Познані

Курси польської онлайн від StudentWay проходжу зараз.  Задоволена повністю, крім одного. Не встигаю проробити весь матеріал по темі. Практичних завдань значно більше, ніж я встигаю зробити до наступного уроку.


Кирило Ф. м. Одеса

Краківська Політехніка

Проходив онлайн курс польської мови у пана Павла. Рекомендую всім перед початком занять в Університеті прослухати адаптаційний курс.  Скільки корисних порад з підготовки листів, прохань і порад зі студентського життя ніде не почуєте.  Величезний досвід проведення онлайн шкіл польської мови  в Ягеллонському університеті для іноземців з нуля, до рівня достатнього для початку навчання в державному ВНЗ вражає. Дякую Пане Професоре! Користуюсь Вашими порадами.


Єгор М. м. Кропивницький

Планує вступ в Економічний Університет у Познані

Вивчати польську онлайн  почав недавно. Подобається структура курсу. Все зрозуміло. Головне працюєш в своєму темпі. Лекції можна послухати декілька разів до повного розуміння. Але всім корисна порада – хоч ви маєте можливість отримати всі лекції, що проводяться онлайн на пошту НЕ пропускайте заняття. Один-два пропуски і ти вже маєш хвіст, який треба відробляти))) Бажаю наполегливості, щоб вчити польську онлайн!

 


Артем К. м. Полтава

Планує вступати у Політехнику в Познані

Шукав уроки польської мови для початківців в інтернеті. Телефонував, записувався на пробні уроки і на курси і онлайн обрав StudentWay тому, що планую поступати в Політехніку і крім стандартного курсу потрібно звикнути до викладання математики і IT-термінології. А фахівці порадили додатковий дистанційний курси вивчення польської мови  з лекціями викладачів математики , фізики  та ін. онлайн.


Влад В. м. Київ

Академія Моджевського у Кракові

Краще вивчати мову з нуля, польську, англійську будь-яку. Де допоможуть правильно вимовляти, ставити наголоси, звернуть увагу на темп мовлення. Онлайн курси польської  StudentWay приділяють цьому потрібний час, вводячи дистанційний курс фонетики польської мови. Як викладач англійської знаю і рекомендую не бігти вперед, а прослухати ці початкові курси, бо дуже багато помилок потім робите.

Оновлено 08.11.2023
Studentway® – усі права захищено

 

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ