Розпочалася основна сесія загальнонаціонального багатопредметного ЗНО – Освіта.UA

  1. ГОЛОВНА
  2. НОВИНИ
  3. Розпочалася основна сесія загальнонаціонального багатопредметного ЗНО – Освіта.UA

Розпочалася основна сесія національного багатопредметного ЗНО

Першими онлайн вступні іспити складатимуть випускники минулих років

Розпочалася основна сесія ЗНО для здобувачів вищих навчальних закладів.

Першими онлайн вступні іспити складатимуть випускники минулих років.

Водночас переважна більшість цьогорічних 11-класників складатимуть ЗНО дещо пізніше, після закінчення навчального року.

Усі учасники отримали інформацію про місце, дату та час проведення НМТ у запрошенні, розміщеному в особистому електронному кабінеті.

Початок іспиту для учасників, які складатимуть НЗТ в Україні, – за київським часом, а для учасників, які під час реєстрації виявили бажання складати ЗНЗ за кордоном, – за місцевим часом міста, де знаходиться екзаменаційний центр.

Допуск до екзаменаційних пунктів починається за 30 хвилин і закінчується за 10 хвилин до початку іспиту.

Для допуску до центру учасник повинен пред’явити сертифікат учасника NMT та оригінал документа, що посвідчує особу, або його цифровий еквівалент у додатку «Акція» та, за можливості, роздруковане запрошення.

Також важливо взяти з собою ручку, пляшку чистої питної води та перекуси, а людям, які проходитимуть обстеження в Україні, також варто взяти з собою теплий одяг, який може знадобитися у разі тривалого перебування в притулку. .

Чернетки будуть доступні для кожного учасника в екзаменаційній кімнаті.

Під час НМТ учасники зобов’язані уважно слухати висловлювання інструктора, у разі потреби зв’язуватися з інструктором, а у разі надзвичайної ситуації чи повітряної тривоги виконувати вказівки персоналу екзаменаційного центру.

Протягом часу, відведеного на виконання завдань НМТ, учасникам забороняється мати при собі та на робочому місці будь-які предмети, не передбачені процедурою тестування. Учасники залишають їх у спеціально відведеному місці в кімнаті.

У разі технічних збоїв комп’ютера, некоректної роботи програми або інших нестандартних ситуацій учасники повинні негайно звернутися до викладача.

Під час іспиту учасник має право покинути аудиторію за згодою старшого викладача. Час, проведений учасником поза заняттями, не додається до часу, відведеного на сертифікаційну роботу.

Якщо під час НМТ буде оголошено повітряну тривогу, робота над тестуванням буде призупинена для всіх учасників. При цьому відповіді учасників будуть збережені, а час, що залишився до кінця НМТ, зупиниться на сайті.

Учасники та персонал пункту тестування будуть переміщені в укриття. Коли тривога закінчиться, якщо вона триватиме менше 2,5 години, учасники повернуться до аудиторії, і учасники продовжать виконання тестових завдань.

Якщо повітряна тривога триватиме довше, відповідальний за екзаменаційний центр повинен буде узгодити з відповідним регіональним центром оцінювання якості освіти можливість продовження іспиту з урахуванням часу, що залишився до закінчення іспиту. завдання учасникам.

Якщо дослідження зупинено, учасники зможуть пройти NMT на додатковій сесії. Для цього необхідно буде подати заяву до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти для можливості складання НМТ під час додаткових сесій.

Його можна подати до виходу з екзаменаційного центру або самостійно протягом трьох робочих днів, враховуючи день проведення основної сесії НМТ.

УЦОЯО вкотре застеріг усіх учасників НМТ та їхніх родичів від розповсюдження інформації про заклад НМТ, а також передачі їхніх персональних даних третім особам, зокрема через будь-які телеграм-канали, які обіцяють швидку інформацію про вступні випробування.

На сайті ЗНО-ONLINE усі учасники НЗМ можуть ефективно підготуватися до важливого іспиту. Майже 500 варіантів тесту з усіх предметів ЗНО за всі роки його проведення, а також демонстраційні та навчальні варіанти НМТ, тематичні добірки тестових завдань.

Крім того, для більш ретельної підготовки до іспиту варто використовувати коментарі-пояснення до тестових завдань, які враховують потреби та типові помилки випускників під час підготовки до вступних іспитів.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО/НМТ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про хід ЗНО та призову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ