Контроль за учасниками тестування здійснюватиметься за допомогою технічних засобів

[ad_1]

Контроль за учасниками тестування здійснюватиметься за допомогою технічних засобів

Заходи контролю включають ручні металодетектори, системи відеоспостереження та пристрої дистанційного контролю

Контроль за учасниками ЗНО, єдиного вступного випробування та єдиного професійного вступного випробування здійснюватиметься за допомогою технічних засобів, розташованих у пунктах іспиту.

Відповідне положення затверджено Міністерством освіти і науки України спільно з МВС.

Зокрема, в екзаменаційних центрах використовуватимуть ручні металошукачі, системи відеоспостереження та пристрої дистанційного контролю.

Під час ЗНО учасників перевірятимуть за допомогою металошукачів.

До перевірки будуть залучені підрозділи поліції, які виконуватимуть охоронні функції на дослідницьких пунктах.

Відмова учасника піддатися огляду поверхні або відмова показати, як спрацював металодетектор, призведе до того, що учасник буде змушений залишити місце тестування.

Системи відеоспостереження та пристрої дистанційного моніторингу забезпечуватимуть дистанційне спостереження за аудиторіями та коридорами полігону, діяльністю учасників та персоналу, а також запис відеоінформації з пристроїв відеофіксації, встановлених на полігоні.

Регіональний центр оцінювання якості освіти повинен забезпечити зберігання записів, що містять відеоінформацію. Термін зберігання відеоінформації становить не менше трьох місяців з дати завершення відповідного відеозапису.

При цьому відеоінформація, розглянута на засіданні регламентної комісії регіонального центру оцінювання якості освіти, зберігається не менше одного року, а відеоінформація, розглянута на засіданні апеляційної комісії регіонального центру – для оцінки якості освіти УЦОЯО – не менше п’яти років.

Передача відеоданих має відбуватися в режимі реального часу, відповідно до норм захисту персональних даних.

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ