Підготуйтеся до вступу в аспірантуру, вивчивши демонстраційні тести EVI

[ad_1]

Підготуйтеся до вступу в аспірантуру, вивчивши демонстраційні тести EVI

Робота з демонстраціями тестів 2024 та 2023 років дозволить вам попрактикуватися у виконанні завдань

У рамках підготовки до єдиного вступного випробування до магістратури, який цього року повинні складати всі майбутні магістранти та аспіранти, незалежно від того, чи будуть вони вступати на бюджет чи контракт, ми пропонуємо вам ознайомитись з демонстраційними онлайн-версіями тестів.

Робота з демонстраціями тестів 2024 та 2023 років дозволить вам попрактикуватися у виконанні завдань, максимально наближених до реального тесту, та зрозуміти, на що звернути увагу під час підготовки до іспиту.

Як відомо, комплексний тест складається з двох блоків: тесту з іноземної мови (містить 30 завдань) та тесту загальноосвітньої компетентності (містить 33 завдання), які представлені на сайті окремими тестами.

На виконання всіх тестових завдань учасники матимуть 120 хвилин: орієнтовно 45 хвилин на тест з іноземної мови та 75 хвилин на тест на загальну компетентність.

Результат єдиного вступного іспиту ЄВІ в тестових балах буде автоматично переведений у шкалу 100-200 балів. Для отримання оцінки за 100-200 балами необхідно набрати не менше п’яти тестових балів.

Онлайн-форма тестових завдань допоможе учасникам не лише ознайомитися зі структурою, видами завдань та правильними відповідями, а й навчитися правильно розподіляти час на виконання тестових завдань.

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінку Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ