РІЧНА ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ + РІЧНА ПРОГРАМА ЧЗУ

 1. Головна
 2. РІЧНА ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ + РІЧНА ПРОГРАМА ЧЗУ

РІЧНА ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ + РІЧНА ПРОГРАМА ЧЗУ

ДОПОМОГА (FAQ):
ЗАПИТАННЯ / ВІДПОВІДІ

НАВЧАЛЬНИЙ ПРОЦЕС

Система освіти в Польщі використовує принципи Болонської моделі. Тривалість навчання може варіюватися від трьох до п’яти років, під час яких студенти здобувають ступені бакалавра, інженера або магістра.

Деталі термінів навчання:

 • – Бакалаврат – 3 роки (6 семестрів)
 • – Інженерні спеціальності – 3,5 – 4 роки (7-8 семестрів)
 • – Єдина магістерська освіта – 5 років (10 семестрів, не поділяється на бакалавріат та магістратуру)
 • – Програма магістра на базі бакалавра – 1,5-2 роки (3-4 семестри, 1,5 роки на інженерних спеціальностях)

Навчання доступне у стаціонарній та заочній формах. Студенти стаціонарного навчання зазвичай мають заняття від понеділка до п’ятниці (три-п’ять днів на тиждень).  У формі заочного навчання заняття проводяться двічі на місяць, вихідні дні – субота та неділя. Поза заняттями студенти мають можливість працювати над самоосвітою та відвідувати бібліотеки, читальні зали та користуватися спеціальними звукоізоляційними кімнатами.

Навчальний процес включає лекції, семінари, практичні заняття, заліки та екзамени. Студенти також можуть вибирати індивідуальний план занять, включаючи загальні та спеціальні предмети, а також предмети на вибір.

Оцінки за знання надаються за шкалою:

 • – Відмінно – 5.0
 • – Дуже добре – 4.5
 • – Добре – 4.0
 • – Посередньо – 3.5
 • – Задовільно – 3.0
 • – Незадовільно – 2.0

Навчальний рік розділяється на два семестри. Зимовий семестр триває з 1 жовтня до 31 січня, а екзаменаційна сесія – з 31 січня до 11 лютого. Літній семестр триває з 1 березня до 30 травня, а екзаменаційна сесія – з 1 червня до 20 червня.

Студенти також мають можливість скористатися канікулами. Семестрові канікули розпочинаються 23 лютого та тривають до 1 березня, а літні канікули – з 20 червня до 1 жовтня. Також можна складати літню сесію раніше за домовленістю.

Часто студенти використовують майже 4 місяці літніх канікул для виїздів за кордон в рамках програм обміну студентами або для проходження практики та стажування в інших країнах, таких як США, Британія, Голандія, Іспанія, Італія, Канада, Португалія та інші.

МОВИ НАВЧАННЯ

Перед початком навчання важливо досягти певного рівня мовної підготовки, щоб забезпечити зручний старт у навчальному процесі та легше адаптуватися в новому мовному середовищі.

Навчання польською мовою вимагає рівня знання мови В1-В2 (залежить від обраного унівеситету). Підтвердження рівня знання мови проходить шляхом надання відповідного сертифікату, проходження іспиту, тестування чи співбесіди, які проводять представники Університетів (як правило, проходять онлайн). Для успішного проходження цих процесів, кандидати ретельно готуються на курсах польської мови.

Команда StudentWay надає активну підтримку абітурієнтам у питанні вивчення мови. Зокрема, крім стандартних курсів з вивчення польської мови, організовуються інтенсивні курси у Польщі, які поєднуються з адаптаційною програмою. Цей підхід є особливо популярним серед українських абітурієнтів, оскільки дозволяє ефективно вивчити мову та сприяє швидкій адаптації в новому культурному середовищі та країні. Детально можна дізнатися про цю програму у розділі “Освітні тури і табори”

Агенція StudentWay також пропонує якісне та ефективне вивчення польської мови  з польськими дипломованими викладачами-носіями мови у формі відеоконференцій. Більше інформації про можливості вивчення польської мови для вступу та навчання в польських університетах можна знайти у розділі “Мовні курси”.

Навчання англійською мовою також є популярним.  Але слід відмітити, що пропозицій по англомовним програмам менше, ніж польською мовою. Та все ж вони є і бажаючі навчатися англійською, теж можуть задовільнити свої запити.

Для вступу на англомовні спеціальності  абітурієнти повинні мати достатні знання англійської мови (рівень В1-В2). Зазвичай необхідно мати відповідний міжнародний сертифікат, наприклад, IELTS, CPE, CAE, TOEFL, FCE та ін. Також можуть проводитися мовні іспити онлайн представниками університетів. Деякі університети пропонують вступ на англомовні спеціальності без сертифікату, за умови, що студент пройде відповідний мовний іспит наприкінці першого семестру.

Рекомендація для абітурієнтів та батьків, хто обирає навчання наглійською – обов’язково вчити польську. Достатньо базового рівня, щоб студент міг комфортніше почуватися під час перебування у Польщі. Бо спілкування анлійською мовою буде лише на заняттях, а все інше – польська мова. Тому потурбуйтеся про це також

МЕД. СТРАХУВАННЯ

Медичний захист та страхування

Кожен студент, який планує навчання в Польщі, повинен забезпечити себе страховим полісом, який покриє випадки проблем зі здоров’ям та нещасних випадків.

StudentWay приділяє особливу увагу питанням медичного захисту студентів, розуміючи, що це має велике значення для кожної особи.

Наша команда готова допомогти студентам та їх батькам у виборі найвідповіднішої страхової компанії та полісу, які вже засвідчили свою ефективність.

Страховий поліс можна оформити у страхових компаніях, що працюють в Україні, а за бажанням і в польських. Деякі ВНЗ вимагають наявність поліс саме польської страхової компанії. Це може бути Національна Система Охорони Здоров’я Польщі (NFZ), що надає можливість скористатися медичними послугами на всій території країни безкоштовно, а також отримати знижку на ліки.

Ця опція дозволяє студентам бути частиною Національної Системи Охорони Здоров’я і мати такі ж права, як громадяни Польщі. Вартість членського внеску до Національного Фонду Здоров’я приблизно становить близько 70 злотих на місяць.

При деяких університетах працюють медичні кабінети, де можна отримати первинну допомогу чи консультацію лікаря. І є мереріжі клінік, де можна записатися до лікаря на прийом. Це можуть бути державні та приватні клініки.

ПРОЖИВАННЯ

Важливість питання проживання для студентів, які обираються навчатися в Польщу, не може бути переоцінена. Більшість державних університетів мають свої гуртожитки, а приватні – ні, тому студенти проживають у приватних гуртожитках або винаймають кімнати чи квартири.

Проживання у гуртожитках університетів коштує дешевше, у приватних – дорожче, але і комфорт вищий. Є одно-, дво-, три- та чотиримісні кімнати.

Всередині кімнат є всі необхідні зручності, такі як ліжка, шафи, столи, стільці, тумбочки, холодильник (майже в усіх), інтернет. Кожен поверх має загальну кухню, душові та ванні кімнати, а також туалети.  Є варіанти розміщення блочні, де санвузол (душова та туалет) буде на декілька кімнат, є – коридорна, де все знаходиться на коридорі. Пральні машини є в усіх гуртожитках. Більшість гуртожитків мають цілодобового чергового адміністратора та відеоспостереження.

У деяких гуртожитках на першому поверсі є спортивні зали, лекторіуми (де студенти можуть готуватися до занять), кафе та ін.

Окрім гуртожитків, студенти обирають проживання в орендованих кімнатах чи квартирах. Для цього користуються послугами агенцій нерухомості, сайтами, де хазяїни розміщують інформацію про варіанти житла, а також спеціальними інтернет-порталами, де знаходиться інформація з варіантами житла саме для студентів.

ХАРЧУВАННЯ

Важливим аспектом для студентів є належне та регулярне харчування. Молоді люди можуть вибирати, як харчуватися: готувати самостійно в гуртожитку, у кафетеріях університету або в закладах громадського харчування. Ціни на продукти харчування в Польщі практично такі ж, як і в Україні. Цікаво, що в Польщі якісні продукти часто вартують навіть дещо дешевше, ніж в Україні.

Вибір щодо місць, де можна добре і недорого купити продукти харчування, різноманітний. Варто звернути увагу на такі мережі магазинів, як “Biedronka”, “Żabka”, “LIDL”, “Carrefour” та “Champion”.

Насправді, вартість продуктів у Польщі вигідно впливає на бюджет студента. Подивимося, скільки в середньому коштує деяка продукція:

 • – Хліб – 2-5 злотих
 • – Молоко (1 л) – 3-5 злотих
 • – Яйця (10 шт) – 7-10 злотих
 • – Цукор – 5-6 злотих
 • – Філе куриці– 17-20 злотих
 • – Свинини – 13-18 злотих
 • – Макарони – 3-5 злотих
 • – Яблука (польські) – 3-5 злотих

Крім того, університетські кафетерії та заклади громадського харчування пропонують можливість харчуватися за помірні ціни:

 • – Сніданок: 10-15 злотих
 • – Обід: 15-25 злотих
 • – Вечеря: 10-15 злотих

Таким чином, студенти можуть забезпечити себе раціональним харчуванням в Польщі, дотримуючись бюджету та вибираючи із доступних можливостей.

МІЖНАРОДНА  ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ МСМ + ПІДГОТОВЧІ КУРСИ ЧЕСЬКОЇ ТА АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ ČZU НА КАФЕДРІ “ЕКОНОМІКИ ТА БІЗНЕСУ»Міжнародний Союз Молоді розробив нову унікальну програму, яка триває один навчальний рік, для бажаючих підготуватися та вступити у провідні ВНЗ Чехії й стати успішними футболістами

Структура програми:

Річна програма будується таким чином, що інтенсивна спортивна підготовка (заняття при фармклубі Спарти  футбольному клубі Адміра) поєднується з вивченням чеської та англійської мов на базі одного з кращих Європейських Університетів ČZU. Уважно відстежується правильний раціональний баланс між спортом і навчанням. При успішному закінченні освітньої програми її випускники вступають у провідні ВНЗ Європи, а успішні спортсмени отримають можливість підписати контракти з провідними клубами Чехії та Європи

МІЖДУНАРОДНА ФУТБОЛЬНА АКАДЕМІЯ МСМ

Футбольний клуб Славія є провідним і найбільш титулованим клубом в Чехії, команда регулярно грає в Лізі Чемпіонів і Лізі Європи. Вихованці Празької Славії – гравці провідних Європейських клубів. Учасники Футбольної Академії МСМ мають першочергове право перегляду протягом року в Славії! За тренувальним процесом стежать фахівці, ретельно відбираючи можливих кандидатів для підписання професійних контрактів. Незважаючи на те, що Міжнародна Футбольна Академія МСМ заснована порівняно недавно, ми встигли домогтися багато чого! Всього кілька років тому ми починали будувати нашу академію буквально з нуля, тепер же ми маємо унікальну можливість тренуватися на базі з потужною футбольною інфраструктурою, на полях з натуральним і штучним покриттям, за яким кожен день доглядають фахівці, якісно готуючи його до тренувань та ігор. За роки бездоганної роботи Футбольної Академії МСМ в Празі до нас приєдналася велика кількість іменитих партнерів, охочих продовжувати плідну співпрацю в майбутньому

У їх числі: Футбольна Федерація Чехії, Федерація Футболу Праги, Федерація Футболу Москви, Футбольна Федерація Києва, компанія NIKE, відома у всьому світі мережу фітнес центрів WorldClass, офіційний представник автомобілів Jaguar і Land Rover в Чехії, Міжнародні Авіалінії України

У стінах Міжнародної Футбольної Академії МСМ трудяться: Мартін Фрідек, Єва Ганякова

Тренування 4 рази на тиждень

Учасники програми мають можливість грати в матчах офіційних ліг в Чеської Республіки, місцевих турнірах, а так же, цілком ймовірно, будуть брати участь в міжнародних турнірах

Міжнародна Футбольна Академія МСМ відповідає найвищим сучасним спортивним стандартам. Особливістю нашої програми є підтримка командного духу і збереження індивідуальний підхід до кожного учасника, що гарантує успішність як починаючому гравцеві, так і досвідченого професіонала. Ми в рівній мірі піклуємося про високий рівень процесу тренувань і досягнення максимально можливого результату

У вартість програми входить екіпіровка:

– один комплект форми (тренувальний)

– два комплекти форми (ігрові)

– один спортивний футбольний костюм

– сумка

Міжнародний Союз Молоді в 2012 році, на підставі багаторічного і успішної співпраці з провідною світовою фітнес мережею World Class, а також однією з кращої в Чехії, підписав ексклюзивний договір про співпрацю

Поєднання твого таланту, амбіцій, старань – запорука успішної футбольної кар’єри на Європейській футбольній арені

РІЧНЕ НАВЧАННЯ ЧЕСЬКІЙ ТА АНГЛІЙСЬКІЙ МОВАМ

Програма Міжнародна Футбольна Академія МСМ + Підготовчі курси чеської та англійської мов в ČZU (річний курс) на кафедрі «Економіки і бізнесу» орієнтована на успішне вивчення чеської та англійської мов, призначена для бажаючих навчатися в державних університетах Чехії і розроблена з урахуванням вимог вступних іспитів в ВНЗ. Навчання в Чеській республіці в державних університетах чеською мовою безкоштовно

Підготовчий курс проводиться в університеті ČZU на кафедрі «Економіки і бізнесу»

Чеський Аграрний університет належить до провідних державним університетам Чехії і пропонує чеським і іноземним студентам здобуття якісної вищої освіти. В університеті навчається понад 17000 студентів У 2006 році Чеський Аграрний Університет відзначив своє сторіччя. Рівень освітньої і дослідницької діяльності в університеті є збалансованим і відповідає провідним європейським стандартам. На ринку європейської освіти університет займає стабільну, шановну позицію. Його позитивний досвід та інноваційні дослідження мають важливість і цінність для всієї Європи

Крім мовних курсів чеської мови, студенти в групах (не більше 20 осіб) вивчають англійську мову, який їм необхідно буде здавати на вступних іспитах до багатьох державних ВНЗ. Це дає їм не тільки додатковий шанс під час вступу, а й значно полегшить навчання на початковому етапі в університеті. Заняття проводять досвічені викладачі та професори ČZU. Мовні курси призначені не тільки для подальшого успішного вступу в Чеський Аграрний Університет, але також для вступу у Вищу Школу Економіки в Празі, в Карлов Університет, Державний Технічний Університет та інші державні і приватні ВНЗ Чехії. У всі державні університети Чехії, щоб навчатися безкоштовно, іноземцям потрібно скласти іспит з чеської мови або пред’явити сертифікат про закінчення курсів чеської мови, в залежності від ВНЗ. ČZU надає такий сертифікат державного зразка після успішного закінчення курсів

Академічний рік (15.09 – 07.06):

зимовий семестр (15.09 – 18.12, 14 тижнів) – 24 години на тиждень мовних занять (чеська + англійська мови);

літній семестр (15.01 – 07.06, 21 тиждень) – 22 години на тиждень мовних занять (чеська мова + математика).

Кількість годин: чеська мова – 500 годи, англійська мова – 60 годин, математика — 40 годин

Після проходження курсу студенти складають іспит та отримують сертифікати

ПРОГРАМА ТУРБОТИ ТА ПІДТРИМКИ СТУДЕНТІВ МСМ

Міжнародний Союз Молоді крім спортивної та освітньої частини програми Міжнародна Футбольна Академія МСМ + Підготовчі курси чеської та англійської мови в ČZU (річний курс) надає різноманітні послуги, які необхідні для успішного проходження програми і комфортною адаптації до самостійного життя в Чехії

Послуги, що надаються МСМ:

1) Допомога при зборі документів і заповненні анкети в посольство для довгострокових віз до Чехії та забезпечення необхідними документами зі свого боку (підтвердження про навчання, підтвердження про проживання). 

2) Оформлення чеської медичної страховки на час навчання. Страховка оплачується студентом окремо. Ціна страховки залежить від покриття випадків страхування

3) Зустріч у Чехії:

 організація зустрічі студента в будь-який час доби і будь-якому місці перебування (аеропорт, автобусний або залізничний вокзал в Празі);

 підключення студента до оператора мобільного зв’язку;

 реєстрація в поліції у справах іноземних громадян протягом 3 днів у Чехії

4) Орієнтаційна програма після приїзду в Чехію:

 оглядова ознайомча екскурсія по місту з представником МСМ (орієнтація в місті, торгові центри, обмін валюти тощо);

 екскурсія по Празі з професійним гідом;

 забезпечення студента проїзним квитком на міський транспорт терміном на 2 місяці

5) Робота з обраним ВНЗ:

 допомога при подачі заяви в обраний ВНЗ;

 консультаційні послуги і підтримка з питань навчання

6) У разі необхідності ми організуємо надання медичної допомоги в найкоротші терміни: переклад на чеську мову на прийомах у лікаря. Наявність у студента медичної страховки обов’язково

7) Протягом першого року навчання вся консультативна та інша підтримка  безкоштовно. Реєстрація об’єктів проживання і роботи в Чехії

8) Допомога при нострифікації (визнання) документів про повну загальну середню і вищу освіту студента

Запрошуємо усіх зацікавлених

Записатися на цю програму можна у представників нашегої Агенції

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ