Буде розроблена система екзаменування студентів під час навчання у ВНЗ

[ad_1]

Буде розроблена система екзаменування студентів під час навчання у ВНЗ

МОН збільшить кількість державних іспитів на окремих етапах здобуття вищої освіти

МОН продовжить тенденцію збільшення кількості державних іспитів на окремих ступенях вищої освіти.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки України Михайло Винницький під час зустрічі з ректорами вишів.

За його словами, надалі система іспитів буде розвиватися.

«Тенденція до збільшення державного тестування не випадкова. Ми керуємось принципом, що якість освіти понад усе. Тому система іспитів розвиватиметься й надалі, а іспити ЄВІ, ЄФВВ та ЄДКІ застосовуватимуться на всіх рівнях освіти, а в майбутньому особливо активно запроваджуватимуться на регульованих спеціальностях», – зазначив Винницький.

Цього року для вступу на магістратуру необхідно буде скласти Єдиний фаховий вступний іспит (ЄФВВ) на деякі спеціальності. Цей іспит дійсний для таких галузей, як педагогіка/педагогіка, соціальні та поведінкові науки, журналістика, управління та адміністрування, право, інформатика, сфера послуг, державне управління та адміністрування, міжнародні відносини.

Водночас випускники бакалаврату за такими спеціальностями, як кібербезпека та захист інформації, автомобільний транспорт, транспортні технології (за видами) зможуть вступити до магістратури лише після складання єдиного державного кваліфікаційного іспиту.

Також цього року вперше під час набору до магістратури на всі спеціальності складатимуть один вступний іспит (ЄВІ), який включає тест загальної академічної компетентності та іноземної мови.

NMT є обов’язковою умовою для вступу до університетів. Виняток становитимуть лише учасники з тимчасово окупованих територій.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ