Запущено ЄВІ та ЄФВВ для майбутніх магістрантів та аспірантів – Освіта.UA

[ad_1]

EVI та EFVV розпочали свою діяльність для майбутніх магістрантів та аспірантів

Основна сесія єдиного вступного випробування та єдиного файного вступного випробування триватиме до 15 липня

В Україні стартувала основна сесія вступних випробувань для здобувачів магістратури та аспірантури.

Основна сесія єдиного вступного випробування та єдиного файного вступного випробування триватиме до 15 липня.

Як відомо, вступні іспити проходитимуть у дві зміни: перша зміна розпочнеться о 10:00, а друга – о 15:00.

Допуск до екзаменаційного центру починається за 30 хвилин і закінчується за 10 хвилин до початку тестів.

Учасникам ЄВІ та ЄФВВ необхідно заздалегідь спланувати маршрут пересування та вчасно прибути до місця складання, оскільки запізнення на іспит не є поважною причиною для відвідування додаткової сесії.

Кандидатам, які складатимуть іспити за кордоном, також слід пам’ятати, що час початку іспиту вказано в запрошеннях за місцевим часом міста, де знаходиться екзаменаційний пункт.

Для допуску до екзаменаційного пункту кандидат повинен пред’явити екзаменаційну картку та оригінал документа, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі у вступних випробуваннях (серія (за наявності) та номер якого зазначається в екзаменаційному листку) або його цифровий еквівалент у додатку «Akcja Akka».

Якщо з поважних причин учасник не може взяти участь в основній сесії ЄВІ та ЄФВВ, він може протягом трьох календарних днів з дати вступного випробування включно подати до регіонального центру заяву про участь у додатковій сесії. для оцінки якості навчання, де він або вона мали брати участь у EVI/EFVV.

Звертаємо увагу учасників, що додаткова сесія вступних іспитів до магістратури та аспірантури буде організована лише на території України, тому для її проведення пункти здачі за кордоном створюватися не будуть.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ