Запрошуємо підлітків та молодь до інноваційної програми UPSHIF – Освіта.UA

  1. ГОЛОВНА
  2. НОВИНИ
  3. Запрошуємо підлітків та молодь до інноваційної програми UPSHIF – Освіта.UA

Запрошуємо підлітків та молодь на інноваційну програму UPSHIF

Під наглядом менторів учасники знайдуть ефективні рішення своїх проблем у сфері науки

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) та Мала академія наук України запрошують підлітків та молодь до інноваційної програми UPSHIFT, присвяченої розвитку STEM-навичок серед молоді.

Під наглядом менторів учасники знайдуть ефективні розв’язки своїх наукових проблем, створять власний суспільно корисний проект з використанням підходу STEM та отримають кошти на його реалізацію.

Для участі у відборі необхідно створити команду з 3-5 учасників віком від 14 до 24 років.

При цьому слід вказати контактну особу, яка буде спілкуватися від імені колективу та виявляти та описувати в опитуванні проблему, пов’язану з науково-технічними питаннями, що хвилюють колектив.

Не обов’язково мати готове рішення або дизайн. Важливо зосередитися конкретно на постановці проблеми та її негативних наслідках, які команда хоче подолати.

Детальніше про програму UPSHIFT ви можете дізнатися на сайті Instagram, Facebook і на офіц бік.

Дізнатися більше про програму та характер нацхвилі можна також під час онлайн-зустрічі 15 лютого о 17:00. Щоб отримати потрібне посилання на зустріч зареєструватися.

Заявки на участь у програмі приймаються до 28 лютого.

ЗАПОВНІТЬ ОПИТУВАННЯ

Для порівняння: UPSHIFT — глобальна інноваційна програма Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), яка реалізується в понад 40 країнах. Програма надає підліткам і молодим людям можливість вивчати людиноорієнтовані методології дизайну, отримати наставництво та ресурси для перетворення своїх ідей у ​​соціально значущі проекти.
Надано з: Освіта UA