Запрошуємо дівчат поглибити свої знання у сфері соціального підприємництва – Освіта.UA

[ad_1]

Запрошуємо дівчат поглибити свої знання про соціальне підприємництво

Програма дозволить учасникам стати більш економічно стабільними та незалежними

Проект «Girls Business Academy 1.0» запрошує дівчат розвивати фінансові навички.

У проекті беруть участь дівчата 17-23 років, які не навчаються або не вивчали фінанси, підприємництво чи суміжні дисципліни в рамках формальної освіти, але цікавляться цією сферою та хочуть у ній розвиватися.

Для участі в проекті буде відібрано 50 дівчат з усієї України, виходячи з їх мотивації та бажання брати участь у всіх зустрічах. Пріоритет надаватиметься дівчатам із малих міст, враховуючи регіональне представництво.

Програма дозволить учасникам стати більш економічно стійкими та незалежними та отримати експертні знання щодо функціонування сфери підприємництва, зокрема соціального підприємництва.

Окрім теоретичних знань, випускники проекту зможуть створити бізнес-модель, бізнес-план та фінансовий план власного підприємства з елементами соціальної мети.

У рамках проекту на учасників чекає 10 онлайн-інформаційних зустрічей, 5 практичних онлайн-зустрічей з активними бізнес-леді, 5 інтерактивних онлайн-зустрічей нетворкінгу та 10 практичних завдань між зустрічами.

Крім того, учасники матимуть на вибір додаткові ресурси, які дозволять глибше вивчити кожну тему, постійне спілкування та підтримку в спільному чаті.

Троє найактивніших випускників отримають сертифікати на придбання бізнес-літератури.

Найпрацьовитішим випускникам проекту (20 осіб) буде запропоновано дводенне навчальне перебування в Києві, яке включає відвідування успішного соціального підприємства, участь у дискусії про виклики та перспективи жіночого підприємництва, а також майстер-класи з ораторського мистецтва та проектного менеджменту.

Для участі у проекті необхідно заповнити реєстраційну форму до 10 липня включно поєднувати.

Підтвердження про отримання вашої заявки буде надіслано до 12 липня. Результати відбору будуть оголошені до 16 липня включно.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ