ЮНІСЕФ передав учням Харківської області ще 3600 ноутбуків – Освіта.UA

[ad_1]

ЮНІСЕФ надав 3600 ноутбуків студентам Харківської області

Найближчим часом їх роздадуть учням, які змушені переходити на онлайн-навчання

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) передав Харківській області 3600 ноутбуків. Невдовзі їх роздадуть учням області, які через безпекову ситуацію змушені повністю переходити на дистанційне навчання та потребують доступу до цифрових пристроїв.

Передача частини ноутбуків відбулася під час візиту міністра освіти і науки Оксена Лісового та голови представництва ЮНІСЕФ в Україні Муніра Мамедзаде.

Ноутбуки були придбані та доставлені ЮНІСЕФ, як одним із ключових партнерів Device Coalition, у рамках програми Global Partnership for Education (GPE) та за підтримки Європейського Союзу.

Цим пристроєм тимчасово користуватимуться діти з соціально незахищених верств населення, зокрема зі статусом внутрішньо переміщених осіб, з інвалідністю, з малозабезпечених сімей та без піклування батьків.

За словами міністра освіти і науки, пріоритетом сьогодні є повернення якомога більшої кількості дітей до денної форми навчання, зокрема через будівництво притулків. На жаль, ще є території, де відновлення очного навчання неможливе з міркувань безпеки.

«При цьому дитячі пристрої використовуються не тільки для підключення до уроків, не тільки для виконання домашніх завдань. Це також можливість поспілкуватися з однолітками, отримати нову інформацію та отримати підтримку вчителів. Для нас дуже важливо надати їм ці можливості, і ми вдячні нашим партнерам за підтримку», – сказав Лісовий.

У МОН повідомляють, що з початку повномасштабного вторгнення діти та вчителі з усієї України вже отримали понад 64 тисячі індивідуальних цифрових пристроїв від фонду.

До кінця березня фонд планує передати понад 28 000 ноутбуків у рамках Коаліції.

Це стало можливим завдяки підтримці урядів Німеччини, Японії та Республіки Корея, національних комітетів ЮНІСЕФ у Фінляндії та Японії, ініціативи Breakthrough Prize Foundation «Tech for Refugees» (США), а також Європейського Союзу і GPE.

Пожертвування ноутбуків є частиною ширшої ініціативи ЮНІСЕФ, спрямованої на підтримку безперервності освітнього процесу в Україні та запобігання втратам навчання. Завдяки цій підтримці все більше українських дітей мають доступ до освіти.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ