Як взяти участь у додатковій екзаменаційній сесії в магістратурі та аспірантурі

[ad_1]

Особи, які були зареєстровані на магістерський іспит ЄВІ/ЄФВВ в магістратурі та аспірантурі в основну сесію, але не змогли взяти в ньому участь з поважних причин, зможуть скласти іспит у додаткову сесію.

У них також є курс три календарних дні з дати проведення вступного випробування включно надіслати заявку на участь у додатковій сесії до регіонального центру оцінювання якості освіти, де мало проходити ЄВІ/ЄВВ.

Особи, які:

1) не з’явилася на дослідну станцію з незалежних від неї та незалежних від неї причин, зокрема:

 • захворювання в день ЄВІ/ЕВВВ;
 • викрадення одного з документів, необхідних для допуску до пункту тестування, що сталося до ЄВІ/ЄФВВ, але не раніше п’яти календарних днів;
 • смерть близьких осіб у шлюбі чи спорідненості, що сталася до складання ЄВІ/ЄФВВ, але не раніше ніж за сім календарних днів до дня складання ЄВІ/ЄВВВ;
 • стихійне лихо, воєнні дії чи порушення громадського порядку, техногенна катастрофа, інші обставини непереборної сили, що виникли під час основної сесії вступного випробування або перед нею, внаслідок яких відповідна особа не змогла прибути на основну сесію вступного випробування. EVI/EVVV;

2) брав участь в основній сесії вступного випробування, але не зміг розпочати або закінчити виконання завдань вступного випробування з однієї з причин, підтверджених відповідними рішеннями регламентних комісій:

 • швидке погіршення самопочуття;
 • виникнення на дослідній станції обставин, які можуть становити загрозу життю та здоров’ю обстежуваних;
 • дострокове припинення процедури вступного випробування в конкретному приміщенні або екзаменаційному пункті у зв’язку з неможливістю створити належні умови для проведення екзаменаційної роботи.

Подання заяви особою, яка з поважних причин не з’явилася на місце дослідження

Особи, які не з’явилися на пункт пропуску з незалежних від них причин, разом із заявою подають до регіонального центру оцінювання якості освіти відповідний підтверджуючий документ, у якому відображаються факти та обставини, які можуть бути підстава для допуску до додаткової сесії:

 • підтвердження факту хвороби в день проведення основної сесії вступного випробування;
 • копія акта чи довідки, виданої підрозділом ДСНС України, житлово-експлуатаційною організацією, підприємством, установою, організацією, що експлуатує будинок, чи об’єднанням співвласників жилого будинку, або Український гідрометеорологічний центр, для підтвердження факту стихійного або техногенного лиха;
 • документ, виданий Національною поліцією України, що підтверджує звернення даної особи у зв’язку з викраденням документа чи копії відповідної слідчої постанови, або талон-повідомлення, форма якого визначається Порядком ведення форменого одягу. облік в органах (підрозділах) поліції заяв і повідомлень про злочини та інші події – для підтвердження факту викрадення одного з документів, необхідних для пропуску на КПП (рішення про допуск до повторного засідання приймає лише регламентна комісія). якщо підтверджуючий документ видано не пізніше дня проведення відповідного вступного випробування);
 • копія документа, що підтверджує державну реєстрацію смерті та копія документа, що підтверджує спорідненість або спорідненість з померлим – для підтвердження факту смерті родичів або шлюбу;
 • інший документ, що підтверджує настання обставин непереборної сили.

Заява про участь у ЄВІ/ЄЄВВ під час додаткової сесії та супровідні документи подаються до регіонального центру оцінювання якості освіти одним із таких способів:

 • поштою (з урахуванням дня ЄВІ/ЄФВВ та часу доставки документів до обласного центру);
 • в електронному вигляді (датою відправлення вхідного листа є дата, збережена у скриньці регіонального центру);
 • особисто заявником або через уповноважену ним особу, повноваження якої оформлені відповідно до нормативно-правових актів.

Що важливо: : якщо дати проведення іспитів ЄВІ/ЄФВВ збігаються з датами випускних іспитів у ВНЗ, кандидат повинен звернутися до навчального закладу з проханням перенести випускні іспити.

У разі відмови ЄВІ/ЄФВВ разом із заявою про участь у додатковій сесії має надати документ, що підтверджує відмову від перенесення іспитів. У разі неподання документа, що підтверджує відмову від перенесення випускних іспитів, регламентна комісія при регіональному центрі оцінювання якості освіти відмовляє в реєстрації для участі в додатковій сесії ЄВІ/ЄФВВ.

Подання декларації особою, яка брала участь в основній сесії, але не виконала роботу

Особи, які брали участь в основній сесії ЄВІ/ЄФВВ, але з поважних причин не змогли розпочати або виконати завдання вступних випробувань, подають до регіонального центру заяву про можливість складання іспиту в додаткові сесії.

Подати таку заяву можна через відповідального за пункт вимірювання з дати ЄВІ/ЄФВВ на пункті тестування до його вибуття Або протягом трьох календарних днів з дати події відповідний вступний іспит.

Особи, які брали участь в основній сесії вступного випробування, але щодо яких виявлено порушення порядку проведення вступних випробувань, що вплинуло на об’єктивність визначення його результатів, що підтверджено відповідним рішенням регламентної комісії при вул. регіональний центр оцінювання якості освіти може подати до регіонального центру заяву про порушення порядку із зазначенням необхідності участі в ЄВІ/ЄФВВ у додатковій сесії.

Така заява може бути подана через відповідальну особу екзаменаційного центру в день проведення відповідного вступного випробування в екзаменаційному центрі до виходу з екзаменаційного пункту.

Огляд документів

Рішення про допуск до додаткової сесії осіб, які брали участь в основній сесії вступного випробування, приймається регламентною комісією на підставі записів, зроблених у документах екзаменаційного центру. Ви можете взяти участь у ЄВІ/ЄФВВ на додатковій сесії за умови прийняття апеляційною комісією Українського центру оцінювання якості освіти клопотання про визнання результату ЄВІ/ЄВВВ недійсним.

Регламентна комісія розглядає подані фізичними особами документи протягом трьох робочих днів з урахуванням дня їх надходження.

Інформація про рішення регламентної комісії про допуск/недопуск особи до участі в додатковій сесії ЄВІ/ЄЕВВ фіксується в секретаріаті учасника вступних випробувань до магістратури.

Відповідний витяг з протоколу засідання регламентної комісії регіональний центр надсилає на електронну адресу, вказану особою під час реєстрації, особі, щодо якої прийнято рішення про неучасть у ЄВІ/ЄФВВ під час додаткова сесія.

Вступник має право оскаржити прийняте у його справі рішення регламентної комісії про відмову в допуску до додаткової сесії вступних випробувань, подавши заяву до апеляційної комісії не пізніше трьох робочих днів. (з урахуванням часу, необхідного для його доставки) з дня розміщення оскаржуваного рішення регуляторної комісії на веб-сайті відповідного регіонального центру.

Участь у додатковій сесії

Запрошення до участі в додатковій сесії буде розміщено на інформаційних сторінках учасників, які отримали можливість взяти участь у додатковій сесії ЄВІ/ЄФВВ в електронному кабінеті до 26 липня.

Прямі тести будуть проводитися з 31 липня по 14 серпня.

Що важливо: додаткову сесію магістерських іспитів організовуватимуть лише в Україні, за кордоном екзаменаційні пункти створювати не будуть.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ВСТУП ДО АСПІРАНТУРИ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо стартової кампанії Вступ.ОСВІТА.UA. Навчання в магістратурі та аспірантурі в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ