Як підготуватися до завдань з фізики НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Як підготуватися до завдань з фізики НМТ

Самостійне навчання допоможе вам добре підготуватися до майбутнього тесту

ЗНО у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети в кожному. Другий блок після перерви складатиметься з обов’язкових для всіх кандидатів завдань з історії України та предмета за вибором учасника тестування. Серед предметів за вибором учасник НМТ може обрати фізику.

Всього в блоці фізики НМТ буде 20 завдань, серед яких:

  • 12 завдань з можливістю вибору однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 2 завдання на встановлення відповідності (кожне має встановити 4 «логічні пари»);
  • 6 відкритих завдань з короткою відповіддю.

За виконання завдань мультитестового блоку з фізики учасники зможуть отримати від 0 до 32 балів.

Зміст завдань блоку фізики НМТ відповідатиме чинній програмі ЗНО з фізики. Ця програма включає 5 тематичних блоків, які вивчаються в рамках шкільного курсу фізики.

Під час оцінювання кожен кандидат матиме можливість скористатися довідковими матеріалами, з якими слід ознайомитися заздалегідь.

Як отримати високий бал?

Щоб отримати хороші результати з фізики, вам потрібно наполегливо працювати над шкільною програмою, відвідуючи уроки вчителів онлайн або офлайн.

Також самостійне навчання допоможе вам добре підготуватися до майбутнього іспиту. Регулярно вирішуючи тести ЗНО-ONLINE з фізики за попередні роки, учасники зможуть повторити весь теоретичний матеріал і застосувати його на практиці.

А завдання з фізики, згруповані за конкретними темами, що відповідають програмі, дозволять відпрацьовувати найпроблемніші розділи, приділяючи їм максимум уваги під час підготовки.

Якщо під час виконання окремих завдань виникають запитання щодо правильності відповідей, абітурієнти можуть скористатися коментарями до минулорічних контрольних робіт з фізики, наданими провідними спеціалістами з підготовки ЗНО.

Спробувати свої сили в онлайн-демоверсіях національного багатопредметного ЗНО 2023 та 2024 років може кожен.

Майбутні учасники також можуть скористатися послугою підготовки до багатьох контрольних робіт. На сайті представлені навчальні версії мультитесту, які складені відповідно до вимог тесту.

Регулярне розв’язування тестових завдань з фізики онлайн дозволить звикнути до роботи в середовищі онлайн-тестувальників і отримати результат, який стане квитком до омріяного університету.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про хід ЗНО та призову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або на сайтах Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ