Як підготуватися до НМТ українською – Освіта.UA

[ad_1]

Як підготуватися до виконання НМТ українською мовою

Самостійне навчання допоможе вам добре підготуватися до майбутнього тесту

ЗНО у 2024 році складатиметься з двох блоків по два предмети в кожному. Перший блок складатиметься із завдань з української мови та математики, обидва предмети є обов’язковими для всіх кандидатів.

Частина українською складатиметься з 30 завдань, серед яких:

  • 10 завдань з вибором однієї правильної відповіді з чотирьох варіантів;
  • 15 завдань з можливістю вибору однієї правильної відповіді з п’яти варіантів;
  • 5 завдань на встановлення відповідності (кожне має поставити 4 «логічні пари»).

Зміст завдань блоку НМТ з української мови відповідатиме чинній програмі ЗНО з української мови та охоплюватиме всі мовні теми, вивчення яких передбачено шкільним курсом української мови.

За виконання завдань з блоку національного багатопредметного ЗНО з української мови учасники зможуть отримати від 0 до 45 балів.

Як отримати високий бал?

Щоб отримати високий бал, потрібно ретельно опрацьовувати шкільну програму з української мови, відвідуючи онлайн або офлайн уроки своїх викладачів.

Також самостійне навчання допоможе вам добре підготуватися до майбутнього іспиту. Регулярно складаючи тести ЗНО-ONLINE з української мови роками, учасники зможуть повторити весь теоретичний матеріал і застосувати його на практиці.

А завдання з української мови, згруповані за темами, що відповідають програмі, дозволять опрацювати найпроблемніші розділи, приділивши їм максимум уваги під час підготовки.

Якщо під час виконання конкретних завдань виникають питання щодо правильності відповідей, кандидати можуть скористатися коментарями до тестів з української мови минулих років, наданими провідними фахівцями підготовки до ЗНО.

Крім того, представлений на сайті список слів із правильними наголосами для ЗНО-2024 допоможе отримати хороший результат при виконанні завдань розділу «Ортопедія».

Для розширення лексичного запасу та досконалого виконання завдань «Фразологія» майбутні учасники НМТ можуть використовувати перелік фразеологізмів для підготовки до ЗНО/НМТ з української мови.

Спробувати свої сили в онлайн-демоверсіях національного багатопредметного ЗНО 2023 та 2024 років може кожен.

Майбутні учасники також можуть скористатися послугою підготовки до багатьох контрольних робіт. На сайті представлено сім навчальних варіантів мультитесту, складених відповідно до вимог тесту.

Регулярне виконання тестових завдань з української мови онлайн, максимально наближених до тих, що пропонуються під час реального тестування, дозволить звикнути до роботи в умовах онлайн-тестування та отримати результат, який стане квитком до омріяного ВНЗ.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА

Для отримання оперативної інформації щодо перебігу ЗНО та призовної кампанії приєднуйтесь канал Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінки Учасник та Освіта.ua у Facebook.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ