Як не пропустити найголовніше? – Освіта.UA

[ad_1]

Переваги впровадження: Як не пропустити найголовніше?

У вас є пільги? Не знаєте, що з ними робити? Чи в усі заклади потрібно подавати пільгові документи?

У вас є пільги? Не знаєте, що з ними робити? Чи в усі заклади потрібно подавати пільгові документи? Як підвищити свої шанси на вступ за допомогою пільг? Ці та багато інших питань щороку виникають перед учасниками.

Дві останні набірні кампанії до вишів в Україні проводилися з використанням революційного нововведення для абітурієнтів. Більше не потрібно звертатися до кожної установи окремо, щоб підтвердити право на ту чи іншу пільгу. Ви можете звернутися в одну установу, пред’явити документи на пільги, і всі інші установи, куди ви звернетеся, їх побачать.

Як це працює? Давайте вирішимо це разом з експертами Компанія М8, який консультує кандидатів до ВНЗ. П’ять порад і лайфхаків, які точно вам допоможуть.

1. Варто вирішити до якої категорії пільг ви належите і чи дійсно маєте право на пільги при вступі. Хто має право на пільги? Ветерани та їхні діти, діти загиблих учасників бойових дій, інваліди та діти-інваліди, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, шахтарі та їхні діти з відповідним підземним стажем, постраждалі внаслідок катастрофи на Чорнобильській АЕС, внутрішньо переміщені особи, особи. з тимчасово окупованих територій, і це далеко не повний перелік! Важко помилитися!

Життєва порада: Повний перелік пільгових категорій зазвичай наводиться в Умовах прийому на роботу або Порядку прийому до вищих навчальних закладів. Цьогорічний порядок набору ще не затверджено, але Команда М8 готовий поділитися досвідом минулих років.

2. Необхідно підготувати необхідні документищо допоможе вам підтвердити ваше право на пільги. Здавалося б, у чому може бути проблема, якщо пакет документів начебто стандартний?

Стандартно, але не зовсім. Для кожної категорії потрібен окремий, ретельно підготовлений і перевірений пакет. Наприклад, для учасників бойових дій достатньо відповідного посвідчення або довідки певного зразка, а для їхніх дітей – свідоцтво про народження, яке підтверджує, що вони є дитиною саме цього учасника. Уявімо ситуацію, коли у абітурієнта та батьків різні прізвища – це додаткові документи.

Для підтвердження дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, необхідні рішення суду, свідоцтво про смерть батьків у разі смерті батьків, свідоцтво про народження та інші документи.

Життєва порада: Перед подачею заяви до установи або зверненням до установи ознайомтеся з переліком необхідних документів Експерти М8 використовуючи!

3. Виберіть установу, де краще оформити свої пільгові документи. Багато залежить від установи – чи додасть вона вам відповідні документи, чи правильно їх підтвердять, чи оберуть відповідну категорію. Усі документи скануються та додаються до Єдиної державної електронної бази з питань освіти в одному із закладів.

Тільки ця установа може змінити ці документи, але змінити їх зазвичай дуже проблематично, тому краще відразу все зробити правильно. Обирайте заклад, до якого плануєте вступати – а заклад зацікавлений, щоб у вас було добре з документами, і ви додасте документи до закладу, до якого потім подастесь. Часто кандидати обирають заклад, який їм найближчий – це також вихід і економія часу.

Життєва порада: Перевірити, чи реєструє установа пільгові документи онлайн. Багато провідних навчальних закладів давно перейшли на такий формат і реєструють учасників без їх безпосередньої участі.

4. Виберіть правильний час для подачі таких документів до закладу – пільгові документи необхідно зареєструвати перед подачею електронних заяв. Як правило, абітурієнти роблять це перед створенням електронного кабінету, але команда М8 радить спочатку зареєструвати обліковий запис, а потім звертатися до установи для оформлення пільгових документів. Це спростить роботу закладу та заощадить час абітурієнтів.

Життєва порада: Не реєструйтеся для електронного облікового запису в перший день відкриття вашої реєстрації та не поспішайте відразу реєструватися, щоб отримати переваги. Варто почекати, поки емоції вщухнуть. Але не перестарайтеся!

5. Перевірте Ви правильно додали категорію?. Абітурієнти можуть побачити додані до них категорії в електронній шафці під час подання заяв. На жаль, немає можливості побачити, які саме документи до вас долучила установа, але якщо ви підготували відповідний пакет, зазвичай проблем не буде.

Життєва порада: Щоб точно визначити, чи правильно вам додано категорію, зв’яжіться з нами перед реєстрацією документів про перевагу Експерти М8 і вам покажуть правильний код категорії та допоможуть підготувати необхідний пакет документів.

Успіхів у вступі! Я впевнений, що у вас все вийде![ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ