Винахідливість вчителів низька, – результати дослідження – Освіта.UA

[ad_1]

Згідно з дослідженням, винахідливість вчителів низька

Треба дбати про психічне здоров’я вихователів, щоб вони вміли працювати з дітьми

Зараз ресурси українських вчителів невеликі, тому необхідно надавати вчителям психологічну підтримку та дбати про їх психічне здоров’я, щоб вони могли працювати з дітьми.

До такого висновку дійшли автори пілотного дослідження благополуччя дітей в Україні після двох років повномасштабного вторгнення «Індекс майбутнього».

Особливо війна впливає на емоційний стан не лише дітей, а й вчителів, які мають підтримати дітей, хоча через власний досвід не завжди можуть цього зробити.

«Очевидно, що потрібно займатися вчителями та їхньою підготовкою. Вчителям дуже важливо мати здоровий психоемоційний стан, адже вони багато працюють з дітьми», – зазначають автори дослідження.

Також автори доповіді наголосили на необхідності системної роботи з педагогами.

«У нас є програми, онлайн-курси «Психічне здоров’я для вчителів», періодично відбуваються відкриті заняття. Але вчителі дуже втомилися, не можуть підійти до дитини. Система освіти повинна впроваджувати цілісні програми психологічної підтримки вчителів і вихователів. А десь, можливо, навіть варто зобов’язати їх співпрацювати з психологами та супервізорами для підтримки психічного здоров’я», – читаємо у повідомленні.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ