Виховання толерантності у підлітків та взаємодія без бар’єрів – Освіта.UA

[ad_1]

Виховання толерантності та безбар’єрної співпраці у молоді

Відвідування молоддю Центру реабілітації та протезування сприяє вихованню толерантності

Студенти проекту «Світи» від BF Kids of Ukraine, який опікується постраждалою від війни молоддю, вже втретє відвідали Superhuman Center.

Відвідування молоддю Центру реабілітації та протезування сприяє вихованню толерантності та належного ставлення до людей, які зазнали поранень внаслідок війни.

Під час візитів молоді люди мають унікальну можливість більше дізнатися про процес виготовлення протезів та нелегкий шлях реабілітації, а також особисто поспілкуватися із Суперлюдьми, які проходять реабілітацію в Центрі, спробувати ходити на тренувальному протезі та навіть домовитися гонка на візках.

Така атмосфера допомагає краще зрозуміти, що люди з протезами можуть жити повноцінним життям, що з ними не варто уникати взаємодії та боятися спілкування, вони не «інші».

Цікаво спостерігати, як швидко змінюються стримані емоції дітей на початку візиту в дружній атмосфері Центру, де кожна деталь продумана спеціально для Суперменів.

Підлітки отримали незабутні враження від спілкування, відзначили неймовірну силу духу та впевненість у собі, а також відчули, наскільки важливо дотримуватися принципу поваги до кожної людини, незалежно від її фізичних можливостей.

Такі візити не тільки розширюють кругозір дітей, а й сприяють більшому розумінню та співпереживанню. Це важливий крок до створення толерантного та відкритого суспільства, в якому кожна людина має рівні можливості, та до побудови кращого майбутнього.

Низький уклін Захисникам і Захисникам, і величезна подяка всім, хто вболіває за них і повертає їхні надздібності.

Проект «Світи» створений для підлітків, постраждалих від війни, які потребують підтримки, спілкування з однолітками та прагнення до нових знань.

Що стосується вашої дитини, то приєднуйтеся до нас і зареєструйтеся в одній із філій у Львові, Черкасах, Хмельницькому чи Житомирі.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ