Весняні завдання для дітей 4-5 років – Освіта.UA

[ad_1]

Весняні завдання для дітей 4-5 років

Використання завдань сприятиме розвитку у дітей стійкого інтересу до знань і творчості

Дизайн “Дитячий розвиток” пропонує батькам та вихователям дитячих садків річну освітню програму розвитку дітей 4-5 років, організовану за принципом сезонності.

Весняний блок містить 120 завдань для друку, створених професійними методистами з розрахунком на всебічний розвиток дитини.

Яскраві та цікаві завдання можна використовувати на домашніх заняттях з дитиною, на заняттях у дитячих садках, центрах розвитку дитини, закладах позашкільної освіти, у групах короткочасного перебування дошкільнят тощо.

Завдання весняного блоку відносяться до осінньо-зимових блоків, але незважаючи на сезонний принцип побудови програми, роботу над ним можна починати з будь-якого блоку, враховуючи рівень підготовки дитини та період навчання.

Усі завдання програми охоплюють п’ять важливих напрямків розвитку дитини: пальчикова гімнастика, тренування мозку, уяви та фантазії, розвиток мовлення, довкілля та навколишній світ.

Їх використання у повсякденній роботі з дітьми сприятиме розвитку у дітей стійкого інтересу до знань і творчості, а дорослим допоможе створити умови для розкриття індивідуальних можливостей дошкільника.

Виконуючи завдання, дитині буде легше спостерігати за змінами в природі, фіксувати результати спостережень і порівнювати свої знання з побаченим.

Крім того, всі вправи програми спрямовані на розвиток дрібної моторики, зв’язного мовлення, уяви та активізацію уваги.

Весняний блок програми призначений для занять з дитиною 5 днів на тиждень протягом трьох місяців. Час виконання завдання визначається індивідуально з урахуванням рівня підготовки, мотивації та пізнавальних інтересів дитини.

Методисти наголошують, що дорослим варто подбати про те, щоб постійно чергувати роботу над завданнями з активним відпочинком.

Кожного робочого дня рекомендується виконувати по два завдання, поєднані таким чином, щоб поєднувати розумову діяльність із творчістю, розвиток графомоторики з комунікативними навичками, усні вправи з письмовими.

Завершення заходів весняного блоку повинно завершитися святом досягнень, під час якого ви можете подарувати свою дитину спеціальний дипломщо свідчить про її особистісний розвиток, розвиток інтелектуальної, вольової та емоційної сфер.

УСІ ЗАВДАННЯ ПРОГРАМИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ