В Університеті культури Освіта.UA відкрили факультет дизайну, реклами та комп’ютерних наук

[ad_1]

У Київському університеті культури відбулася презентація факультету дизайну, реклами та комп’ютерних наук та урочисте відкриття сучасних лабораторій для професійної та практичної підготовки студентів.

Молодь навчається за такими спеціальностями:

  • Графічний дизайн (графічний дизайнер реклами, дизайнер сайтів)

Що він робить? Створення реклами, UX/UI дизайну, digital, айдентики, концепт-арту комп’ютерних ігор, фірмового стилю, упаковки, етикеток, брендбуків, гайдлайнів, поліграфічної продукції, систем дизайну сайтів та мобільних додатків, сценаріїв для штучного інтелекту.

  • Моушн-дизайн (художник анімації та відео)

Що він робить? Створення анімованих ідентифікаторів, бізнес-презентацій, кліпів, динамічних візуалізацій комп’ютерних ігор, розкадровок і концепт-арту, анімованих художніх видань, інтерактивних електронних книг, рекламних банерів для сайтів, відеоконтенту.

  • Екологічний дизайн (інтер’єри, екстер’єри, ландшафтний дизайнер, 3D моделювання)

Що він робить? Створення інтер’єрів та екстер’єрів приміщень, ландшафтний дизайн, 3D візуалізація, дизайн меблів, графічний дизайн.

Сучасне обладнання дозволить студентам створювати масштабні дизайн-проекти та реалізовувати унікальні рішення, розвиваючи м’які, жорсткі та метанавички.

Окрім класичних фахових дисциплін, у навчальний процес входять новітні освітні програми, зокрема: основи UX/UI дизайну, бізнес-презентації, основи графічного дизайну, дизайн сайту, дизайн мобільних додатків, SMM дизайн, штучний інтелект у роботі дизайнера , дизайн продукту, поліграфія, дизайн POS та зовнішньої реклами, дизайн комп’ютерних ігор, дизайн інтерфейсної системи, айдентика.


Під час навчання слухачі опановують найпотужніші дизайнерські програми: Adobe Photoshop, Illustrator та InDesign, Adobe After Effects та Premiere Pro, Archicad, Autodesk 3ds Max, Realtime Landscaping, 3D Lumion Landscape, V-Ray, Corona Renderer, Cinema 4D, Figma. , Sketch, Blender, Acrobat Pro, OpenArt, Midjourney, DALLE та інші.

В інноваційних лабораторіях будуть створені команди дизайнерів. Це чудовий старт для майбутніх професійних дизайнерів. Основна мета – розвиток мистецьких навичок, набуття навичок у сфері цифрової графіки, цифрового мистецтва, VFX, 3D моделювання, моушн-дизайну.

До проектування та проектування лабораторій були залучені випускники Університету культури, успішні дизайнери Сергій Юришинець та Андрій Конончук. Відсилання до інтер’єру однієї з кімнат були створені за допомогою штучного інтелекту і стали основою для проекту, реалізованого дизайнерами.

Професор Павло Салига, успішний UX/UI дизайнер із 20-річним досвідом роботи в індустрії дизайну, навчатиме молодь дизайну в ІТ-індустрії. Він є розробником сайтів і додатків, таких як Helsi.me і Dzo.com.ua з мільйонами користувачів. У березні 2023 року видав перший в Україні журнал «Durchschlag», повністю згенерований штучним інтелектом.

«У сучасному цифровому світі ІТ-дизайн відіграє ключову роль. Візуальний дизайн, інтерфейси, досвід користувача (UX) та інші аспекти дизайну важливі для успіху продуктів і послуг, якими ми користуємося щодня.

Від зовнішнього вигляду та функціональності веб-сайтів до мобільних додатків і продуктів доповненої реальності дизайн є важливою частиною створення програмного забезпечення та інших ІТ-рішень.

Комп’ютерні науки – це найперспективніша галузь із великими фінансовими вкладеннями, професія майбутнього, тому необхідно виховувати фахівців із цифрового дизайну», – наголосив П. Салига.

Під час урочистого відкриття Михайло Пославський зазначив: «Факультет дизайну, реклами та ІТ – це інноваційний, креативний освітній простір для творчої молоді. В епоху цифрового маркетингу, реклами та стрімкого розвитку бізнесу дизайнер є однією з найбільш затребуваних і високооплачуваних професій.

Наша мета – щоб молоді люди отримали максимальну професійну та практичну підготовку та реалізували свої здорові творчі амбіції, втіливши їх у бізнес-проекти.

Переконаний, що випускники кафедри будуть грати у вищій лізі світової ІТ-індустрії».

Учасники 2024 року отримають:

  • Найкращі професійні викладачі;
  • Інноваційні, професійні та практичні лабораторії;
  • Створення дизайн-проектів з 1 курсу;
  • Співпраця з провідними дизайн-студіями та виробниками мультимедіа;
  • Участь у міжнародних проектах, конкурсах, фестивалях;
  • Затребуваність на ринку праці України та за кордоном;
  • Високооплачувана бізнес-професія, можливість відкрити власну справу, успішна кар’єра.

Тривають курси підготовки до НМТ та творчі конкурси в онлайн та офлайн форматах.

✳ Творчий конкурсний бал при вступі становить 0,6%.

✳ Особливі умови для учасників пільгових категорій.

Консультації за телефонами: (096) 824-31-54, (095) 340-24-62.

РЕЄСТРАЦІЯ КАНДИДАТІВ НА ФАКУЛЬТЕТ ДИЗАЙНУ, РЕКЛАМИ ТА ІТ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ