В Україні пройде конкурс «Юридична освіта майбутнього» – Освіта.UA

[ad_1]

В Україні пройде конкурс «Юридична освіта майбутнього».

Метою конкурсу є залучення молодих науковців до інтеграції юридичної освіти в європейський простір

Рада молодих юристів України, Інститут політико-правових і релігієзнавчих досліджень, Київська Мала академія наук учнівської молоді організовують Всеукраїнську молодіжну змагання «Правова освіта майбутнього».

Метою Конкурсу є підтримка талановитої молоді та внутрішньо переміщених осіб, виявлення проблемних питань юридичної освіти та шляхів їх вирішення, залучення студентів до процесів підвищення якості вищої юридичної освіти в Україні.

Конкурс також має на меті зацікавити молодих науковців темою інтеграції юридичної освіти в європейський освітній простір, професійної орієнтації студентів та аналізу зростання популярності професії юриста серед кандидатів.

Змагання проходитимуть за підтримки Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти та Міністерства молоді та спорту України, яке є організатором Всеукраїнського молодіжного конкурсу «Юридична освіта майбутнього».

Прийом конкурсних робіт триватиме до 30 квітня 2024 року.

Учасниками конкурсу є:

  • 1 група – учні загальноосвітніх шкіл (з 8 класу);
  • 2 група – студенти та випускники ВНЗ;
  • 3 група – викладачі вищих навчальних закладів (до 35 років).

Для участі в Конкурсі необхідно:

Заповнити додаток до 30.04.

Конкурсну роботу надсилати на електронну адресу (електронна адреса захищена) із зазначенням у темі листа «На конкурс Петренко П.».

ДІЗНАЙТЕСЯ БІЛЬШЕ ПРО КОНКУРС[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ