В Україні хочуть скоротити кількість міністерств на третину – Освіта.UA

[ad_1]

В Україні хочуть скоротити кількість міністерств на третину

КМУ працює над змінами формату державних установ, зокрема скороченням кількості міністерств

Кабінет міністрів працює над змінами формату роботи державних установ, зокрема над скороченням міністерств.

Про це заявив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на щорічній прес-конференції.

«Ми хочемо скоротити кількість міністерств на третину. Скоротити кількість державних службовців. Ми вже почали це робити. Цього року відкрито 20 тисяч вакансій державної служби. Ми працюємо над створенням потужного Урядового центру», – сказав Прем’єр-міністр.

За його словами, міністерства повинні мати невелику кількість висококваліфікованих спеціалістів, які будуть формувати державну політику. Натомість Урядовий центр надаватиме підтримку у сферах кадрів, бухгалтерського обліку, фінансів та права.

«Центр уряду також має швидко та якісно підготувати документи, необхідні тому чи іншому міністерству у вигляді постанов та наказів. Це означає, що всі допоміжні адміністративні функції мають бути зосереджені в одному місці – Урядовому центрі. З іншого боку, міністерства будуть потужними центрами розробки та аналізу політики», – зазначив Шмигаль.

Крім того, він повідомив, що ведеться робота з впровадження сучасної системи управління персоналом в державних органах, розробляється «Акція» для державних службовців.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ