Українцям пропонують мобільний ігровий симулятор від Такмед – Освіта.UA

[ad_1]

Пропонуємо українцям мобільний ігровий симулятор від Такмед

Симулятор призначений для всіх, хто живе в умовах війни і хоче навчитися допомагати і рятувати життя

Ми пропонуємо українцям можливість використовувати мобільний ігровий симулятор LifesaverSIM для тренування навичок порятунку та допомоги пораненим у бойових умовах.

Тренажер призначений для сил оборони, а також для всіх, хто живе і працює в умовах війни і хоче навчитися надавати допомогу та рятувати життя.

У співпраці з досвідченими інструкторами та бойовими медиками було створено перший тренінг для всіх бійців ПСУ. Він узгоджується з настановами Комітету TCCC і стандартом НАТО та враховує всі важливі аспекти надання допомоги на полі бою:

  • дві фази допомоги – під вогнем (CUF) і в тактичних умовах (TFC);
  • зупинка масивної кровотечі, прихованих ран, накладення джгута, тампонада рани і пов’язка, що давить;
  • відновлення прохідності дихальних шляхів, виявлення та усунення обструкції;
  • оцінка ушкоджень грудної клітки та дихальних шляхів, накладення оклюзійної стрічки та гавкання;
  • розпізнавання шоку та контроль некритичної кровотечі;
  • попередження переохолодження та підготовка до евакуації.

Творці працюють над розширенням платформи новими функціями та навчальними модулями у сфері тактичної медицини для провайдерів вищого рівня – бойових рятувальників (БРС) та бойових медиків (БМС).

Планується додати програми домедичної допомоги, які можуть знадобитися кожному – Контроль кровотечі, Серцево-легенева реанімація (СЛР), Основна підтримка життя.

Безкоштовний доступ до LifesaverSIM можуть отримати всі українці, незалежно від їх географічного розташування, підтвердивши своє громадянство через додаток Дія.

Ви можете завантажити додаток LifesaverSIM і підготуватися до ситуацій, коли ваші дії можуть врятувати життя, скориставшись посиланнями:

Про команду: Команда має понад 10 років досвіду створення ігор різних жанрів і для різних платформ: багатокористувацькі ігри для ПК і консолей, мобільні проекти, симулятори та прикладні ігри для медичних програм. До складу команди входять колишні та діючі військовослужбовці, що допомагає розробникам зрозуміти потреби Збройних сил України та створити відповідні інноваційні рішення. LifesaverSIM є учасником кластеру підтримки розвитку Defence Tech в Україні Brave1 і отримав статус BRV1 за результатами оборонної експертизи.

Пожертвуйте та підтримайте проект[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ