Учнів 10-16 років запрошують на програму неформальної освіти – Освіта.UA

  1. ГОЛОВНА
  2. НОВИНИ
  3. Учнів 10-16 років запрошують на програму неформальної освіти – Освіта.UA

Запрошуємо учнів 10-16 років долучитися до програми неформальної освіти

Освітня фундація «DreamDo» розпочинає третій сезон проекту «Проектна школа» в рамках програми USAID «Мрій та дій».

Освітня фундація «МріїДії» розпочала новий сезон проекту «Проектна школа», який реалізовується в рамках програми USAID «Мрій та дій», що виконується IREX.

Проектна школа «МрійДій» — це програма неформальної освіти, яка дає змогу дітям та підліткам від 10 до 16 років отримати ключові навички проектного менеджменту та розвинути soft skills, необхідні в сучасному світі.

Ця програма допоможе дітям перейти від мрій до дій і втілити свої ідеї в реальність, опанувавши основи управління проектами.

Учасники програми матимуть можливість розвивати власні проекти в різних напрямках, зокрема в соціальній, освітній, науковій та підприємницькій сферах, а також отримуватимуть усіляку підтримку від менторів та тренерів протягом усього навчання.

За словами виконавчого директора освітнього фонду «DreamDo» Артура Пройдакова, особливий підхід до викладання розвиває такі компетенції програми «Мрій та дій», як навчання впродовж життя, адаптивність, комунікабельність, співпраця та емоційний інтелект.

«Методика базується на цілісному підході до індивідуального розвитку, що охоплює чотири рівні: когнітивний (критичне мислення), поведінковий (соціальна активність), емоційний (оцінка різноманітності) і креативний (кваліфікований фахівець)», — пояснює Пройдаков.

Ініціатива має на меті покращити якість молодіжних проектів розвитку громад та зміцнити здатність молодих людей активно впливати на життя своєї громади. Проект підтримує створення значущих зв’язків між молодими людьми як в Україні, так і за кордоном, а також пропагує цінності інклюзивності, поваги та співпраці, створюючи сильні, орієнтовані на цінності спільноти.

Проект включатиме низку заходів:

  • Project Weekend – у Києві (18-19 травня), Ужгороді (25-26 травня) та Львові (1-2 червня) в офлайн-форматі: дводенні інтенсивні виїзні заняття, які включатимуть ознайомлення з теоретичним матеріалом, практичні заняття, тематичні дослідження та групові дискусії. Також учасники матимуть можливість з перших вуст дізнатися про професійну роботу проектних менеджерів та отримають менторську підтримку.
  • Project Camp – 3-7 червня онлайн: п’ятиденний онлайн-табір для української молоді, в тому числі для тих, хто тимчасово перебуває за кордоном. Учасники розвиватимуть навички дизайн-мислення, маркетингу, управління ризиками та фандрейзингу через мотиваційні лекції від відомих спікерів та практичні майстер-класи. Після завершення табору учасники отримуватимуть щомісячну менторську підтримку у розробці власних проектів, зосереджуючись на груповій роботі та практичному застосуванні отриманих знань.
  • Відкриття Проектної школи – 12 червня в онлайн-формі: неформальна онлайн-зустріч, яка допоможе майбутнім учасникам, а також їхнім батькам ознайомитися зі структурою та ресурсами програми, а також менторськими можливостями для успішної реалізації їхні майбутні проекти.
  • З 14 червня розпочинається навчання Проектної школи в онлайн-формі: навчальна програма проводиться у трьох вікових групах: 10-11, 12-13 та 14-16 років і проходить тричі на тиждень по 2 години в позаурочний час. . Завдяки програмі студенти вивчають основи управління проектами, створення реклами, придбання ресурсів тощо, щоб реалізувати свої плани та мрії через розробку та реалізацію проектів. А ще вони розвивають навички, необхідні для розвитку та здійснення ваших мрій!

Під час навчання учасники програми отримають не лише якісну підтримку експертів-практиків, а й психологічне наставництво, яке мотивує та підтримує студентів.

Навчання в Project School відбувається онлайн, тому географія участі дітей необмежена.

Участь у Project School безкоштовна, а після успішного проходження програми учасники отримають сертифікат.

Перші заняття у Project School стартують 18 травня.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ




Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ