[ad_1]

GoGlobal та ЮНІСЕФ розпочинають програму надолужування для учнів 2-4 класів Київської та Чернігівської областей
Фонд GoGlobal у співпраці з ЮНІСЕФ запускає програму «КЕЧ», спрямовану на відновлення втрачених освітніх можливостей та заповнення прогалин у навичках читання, письма та лічби серед учнів 2-4 класів Київської та Чернігівської областей.
Метою програми є компенсація освітніх втрат, спричинених перериванням навчального процесу внаслідок війни та безпекової ситуації.
Програма KECH складається з кількох елементів, які відрізняють її від інших подібних ініціатив. Перш за все, це використання ігрової форми навчання.
У програмі буде настільна гра з історіями улюблених героїв українських мультфільмів, а також стікери для навчальних досягнень, які учні зможуть збирати у власному щоденнику мотивації та щоденнику мотивації групи.
По-друге, для вчителів буде створено спеціальну платформу, де вони зможуть ознайомитися з результатами тестування студентів, швидко контролювати засвоєння програми та отримати доступ до робочих матеріалів онлайн.
Також для студентів став доступний інтерактивний додаток, який допоможе покращити навчальний процес.
Додатково в програму входять заняття з елементами психологічної розминки, техніки знайомства та командної роботи.
Програма «КЕЧ» вже отримала підтримку освітньої платформи Всеукраїнської школи онлайн, тому планується включити інтерактивний додаток до навчального контенту ЗНО.
Щоб визначити, кому потрібна програма підвищення кваліфікації, експерти GoGlobal розробили спеціальний тест для учнів початкової школи. Це допоможе визначити, чи є потреба надолужувати знання та яким темам варто приділити першочергову увагу.
Дітям, чиї потреби перевищують 60%, рекомендуватимуть до міні-груп для позашкільного навчання.
Планується, що під час реалізації програми кожен учитель проведе від 15 до 20 занять з кожного предмету.
Програма триває 8 тижнів (2-3 заняття на тиждень) і охопить приблизно 6000 дітей, 300 вчителів та 100 учнів-вихователів у містах Київської та Чернігівської областей, які постраждали внаслідок війни.
[ad_2]
Надано з: Освіта UA