Творчий конкурс – запорука вступу на мистецтвознавство – Освіта.UA

[ad_1]

Творчий конкурс є ключовим для вступу на мистецькі програми

Результати творчого конкурсу складатимуть 60% від конкурсного балу абітурієнта

Творчий конкурс є основним критерієм вступу на мистецькі факультети до ВНЗ.

Про те, що повідомили у МОН, коментуючи специфіку цьогорічної набірної кампанії на творчі спеціальності.

Планується, що найбільший вплив на вибір учасників матимуть результати творчого конкурсу, який становитиме 60% балів конкурсу.

Водночас кандидати мають скласти національне багатопредметне тестування.

Однак бали NMT відіграватимуть меншу роль у визначенні вашого вступного балу, ніж творчий конкурс: 10% конкурсного балу з кожного предмету.

Це означає, що при вступі на творчі спеціальності (у разі розподілу 60-40 балів між ТК і НМТ) бали з кожного предмета НМТ відіграватимуть невизначену роль у сумі загальної кількості балів вступу, але все одно будуть. відбуватися.

У МОН зазначають, що вступ до вищого навчального закладу потребує підтвердження знань, отриманих у школі, тому підготовка до НМТ, особливо для творчих спеціальностей, є обов’язковою.

На факультеті також підкреслили, що підготовка до НМТ розширює можливості кандидата, оскільки він матиме можливість подавати заяви не лише на мистецькі, а й на всі інші спеціальності, а також обирати місце навчання за результатами конкурсного відбору. .

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО/НМТ

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про ЗНО/НМТ та призову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ