творчі завдання для дітей – Освіта.UA

[ad_1]

День Святого Валентина: творчі заняття для дітей

Практичні завдання допоможуть розвинути загальну ерудицію та прищепити почуття любові

Дизайн “Дитячий розвиток” разом з Освіта.ua пропонує батькам, вихователям і вчителям дванадцять творчих завдань для розвитку загальної ерудиції, поваги до близьких і близьких, виховання почуття любові.

Виконання запропонованих завдань стане гарною можливістю самостійно підготувати подарунок до Дня Святого Валентина, розвиваючи при цьому творчі здібності дитини, емоційний інтелект та комунікативні навички, повторюючи написання деяких слів, особливо англійською.

Мови любові: навчитися розуміти інших. Це завдання це буде можливість подумати про потреби близьких і друзів, а також допоможе навчитися виражати почуття кохання. Виконання завдання сприятиме розвитку емпатії, комунікації, навичок читання та письма.

Розмальовка за номерами “Валентинка”. Це завдання допоможе вашій дитині створити власну картину до Дня Святого Валентина, яка стане вираженням любові та подарунком для ваших близьких. Виконуючи завдання, дитина тренуватиме дрібну моторику, координацію, увагу та посидючість.

Першокласний День Святого Валентина: думайте логічно. завдання сприятиме розвитку математичних компетентностей та розвитку логічного мислення. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме уяву, фантазію, вміння аналізувати, знаходити приховані дані, виконувати дії з числами в межах 10.

Давайте розгадаємо підказку кросворду «закохані».. Це завдання допоможе збагатити словниковий запас про «Валентинку» та сприятиме розвитку логічного мислення та уваги. Дитина повинна заповнити відповіді, пов’язані з Днем Святого Валентина, в клітинках для кросвордів.

Послання любові: створюємо листівку. завдання розвиває вміння складати речення на основі власного досвіду, підписувати листівки, вчить дитину розуміти значення слова «побажання». Виконуючи завдання, дитина розвиватиме вміння аналізувати почуття.

Частини мого серця: складаю пазл. Це завдання сприятиме розвитку навичок логічного мислення. Учням пропонується заповнити пазли іменами близьких їм людей, а також вирізати та зібрати пазли.

Читаємо про історію Дня Святого Валентина. завдання містить короткий текст про історію Дня Святого Валентина. Виконуючи завдання, дитина розвиватиме мовленнєву компетентність, навички читання та розуміння, розширюватиме кругозір та поглиблюватиме ерудицію.

Порахуйте фотографії: «День святого Валентина». Це завдання допоможе розвинути вміння безперервно рахувати до 10, навчитися писати цифри та знати різницю між числом і числом. Дитині пропонується порахувати картинки і записати відповідні числа.

Головоломка доміно до Дня Святого Валентина. завдання допоможе вашій дитині вивчити символіку Дня Святого Валентина, збагатить словниковий запас на цю тему, сприятиме розвитку логічного мислення, уваги, зорової пам’яті та стимулюватиме пізнавальну діяльність.

Створюємо листівку до Дня Святого Валентина. Це завдання містить шаблон для створення листівки до Дня Святого Валентина. Працюючи над листівкою, дитина розвиватиме творче мислення та уяву, тренуватиме навички письма та розфарбовування.

Розвиток логіки: лабіринт «Валентинка». (англійською). Це завдання це допоможе розвинути увагу, логічне мислення та збагатити словниковий запас англійської мови. Завдання передбачає роботу з картинками і сприятиме розвитку дрібної моторики.

Головоломка доміно до Дня Святого Валентина (англійською). завдання допоможе вашій дитині не тільки збагатити словниковий запас про «День Святого Валентина» англійською мовою, а й стимулюватиме пізнавальну активність і розвиток навичок читання.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів. Завдання для користувачів сайту можна завантажити після швидкої реєстрації.

БІЛЬШЕ ЗАВДАНЬ ДЛЯ ДІТЕЙ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ