Творчі завдання для дітей до Великодня – Освіта.UA

[ad_1]

Дизайн “Дитячий розвиток” пропонує батькам, вихователям і вчителям двадцять тематичних розвиваючих розмальовок і творчих завдань, які розвивають аналітичне, логічне, творче мислення, довільну увагу, зорову пам’ять, моторику тощо.

Виконання запропонованих завдань, присвячених Великодню, сприятиме розвитку творчих здібностей, формуванню у дітей позитивного підходу до навчання, вихованню впевненості в собі та їхніх навчальних і творчих здібностях, що є важливою запорукою всебічного розвитку дитини. круговий розвиток.

Ми пишемо великодній вірш. Воно тематичне завдання допоможе дитині розвинути літературні навички, сприятиме розвитку мислення та вміння добирати слова в потрібній формі. Виконуючи завдання, дитина навчиться відчувати ритм поетичних творів, добирати різні форми слів і рими.

Історія Великодня: тестові завдання. Воно тематичне завдання сприятиме узагальненню знань учнів початкової школи про Великдень. Дитині пропонується виконати тестові завдання про Великдень.

Створюємо листівку №7: Великдень. Це завдання створений, щоб надихнути вашу дитину на створення великодньої листівки. Містить два варіанти ескізу листівки. У першому варіанті дитині пропонується намалювати листівку по контурних лініях, а в другому – проявити фантазію і самостійно домалювати відсутні елементи.

Зробимо пасхальний тест. Воно тематичне завдання сприятиме узагальненню знань учнів початкової школи про Великдень. Працюючи над завданням, дитина розширить свої знання про історію, традиції та звичаї свята, розвине логічне та аналітичне мислення, кмітливість.

Тематична анаграма «Великдень». Це завдання познайомить дитину з анаграмами та допоможе повторити написання дев’яти слів на пасхальну тематику. Завдання не містить жодних підказок, окрім самої назви, яка опосередковано допоможе дитині проявити кмітливість і розшифрувати написане.

«Великодній відлік»: пишемо цифри. Це завдання має форму доріжки з писанок, кожне з яких відповідає цифрі (числу) від 1 до 50. За умовами завдання дитина повинна допомогти зайчику пройти доріжку від старту до фінішу. черга і дійти до святкового великоднього кошика. Для цього введіть відповідне число в кожне поле.

Тематичний лабіринт до Великодня. Воно тематичне завдання пропонує дитині пройти трохи незвичний лабіринт, стіни якого зроблені з писанок. При цьому велика кількість зображень на полі буде відволікати увагу дитини від правильного шляху, що веде до виходу з лабіринту, а тому вимагатиме від неї особливої ​​концентрації.

Пасхальний ребус: письмова вправа. Це завдання пропонує дитині, яка тільки вчиться гарно писати, відпрацювати навички письма в досить незвичайний спосіб. Він повинен проходити по всіх шляхах від картинок до спеціальних прямокутників, на яких можна написати назви відповідних картинок.

Великодня загадка Знайди слово. Воно тематичне таємниче завдання допоможе вашій дитині повторити написання слів на пасхальну тематику, потренувати увагу та пам’ять, а також дасть можливість відпрацювати навички читання. Він повинен обвести і підкреслити кожне слово, яке знайде в списку.

Барвистий Великдень: цікава геометрія. Це завдання сприятиме розвитку математичних компетентностей, розвитку навичок логічного мислення та вдосконаленню вміння виконувати інструкції. Дитині пропонується розфарбувати зображення великодніх яєць різними кольорами, відповідно до умов, зазначених в інструкції.

Моя писанка: Розробляємо інструкцію. Це завдання допоможе дитині навчитися складати короткі інструкції, описувати послідовність дій, використовувати слова у відповідній формі. Учням пропонується написати замовлення на виготовлення писанки за шаблоном, використовуючи слова як орієнтир, і намалювати свою писанку.

Тематичні розмальовки до Великодня. Це набір розмальовок присвячений Великодню і неодмінно подарує вашій дитині приємні хвилини творчості та натхнення.

Розмальовка «Великодня арифметика». Воно тематичне завдання він має всі переваги розфарбовування та дозволяє вам тренувати навички додавання та віднімання у невимушеній творчій формі.

Розмальовка Великодня симетрія. Це завдання розмальовки допоможе вашій дитині навчитися малювати симетричні зображення без будь-яких підказок і підказок, покладаючись виключно на власний зір, увагу, просторове мислення та координацію око-рука.

Великодня розмальовка за номерами “Заєць”. Це завдання пропонує вашій дитині створити барвисту тематичну картинку до свята. Для цього йому необхідно розфарбувати запропоновані зображення великодніх яєць і веселого зайчика за допомогою цифр, кожна з яких позначає певний колір.

Арифметична розмальовка “Веселий кролик”. Це більш складна тема завдання дає вам можливість відпрацювати навички додавання та віднімання. Вирішуючи приклади, дитина отримає результат, який вкаже конкретний колір для розфарбовування.

Розмальовка за номерами “Курча”. Це завдання присвячений Великодню та пропонує дитині створити зображення великодніх яєць, квітів і милого курчати за допомогою цифр, кожна з яких позначає певний колір.

«Писанкарство»: відпрацьовуємо моторику. Це завдання це допоможе вашій дитині трохи незвичайно потренувати дрібну моторику, координацію очей і рук, увагу та творче мислення, а також послужить основою для подальшого набуття навичок письма.

«Великдень»: вчимося добирати кольори. Це тематичний Великдень книжка-розмальовка дозволить дитині проявити себе та попрактикувати творче мислення. У завданні запропоновано зображення п’яти писанок з різними прикрасами, які потрібно розмалювати, добираючи на свій розсуд відповідні кольори.

Великодня абетка: пишемо літери (англійська мова). Це завдання допоможе дитині повторити літери англійського алфавіту, тренуючи при цьому увагу, пам’ять і дрібну моторику. Він має форму доріжки з писанок, кожна з яких відповідає одній букві алфавіту.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне користувачам сайту після швидкої реєстрації.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ЗАВДАННЯ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ