Творчі завдання для дітей до Дня Матері – Освіта.UA

[ad_1]

Творчі завдання для дітей до Дня Матері

Практичні завдання, які допоможуть дитині виховати повагу до мами та самій підготувати її привітання

Дизайн “Дитячий розвиток” спільно з Освіта.ua пропонує батькам, вихователям і вчителям чотирнадцять творчих завдань, спрямованих на розвиток поваги до найближчої людини, виховання почуття любові та вдячності.

Виконання запропонованих завдань стане гарною нагодою самостійно підготувати подарунок мамі до Дня Матері, розвиваючи при цьому творчі здібності та емоційний інтелект, повторюючи написання окремих слів і рахуючи до 50.

Мова йде про наших маму і бабусю. завдання, яка допоможе дитині навчитися описувати маму та бабусю, а також сприятиме розвитку творчих навичок. Завдання складається з двох сторінок: перша сторінка присвячена мамі, друга – бабусі. Спочатку дитина повинна намалювати портрет себе і своєї мами (бабусі), а потім закінчити речення про своїх близьких.

Квіти для вас: малюємо листівку. Це завдання допоможе вашій дитині навчитися створювати святкову вітальну листівку. Учням пропонується намалювати вітальну листівку за шаблоном, а також підписати та розфарбувати її. Завдання сприятиме розвитку графічних навичок дітей дошкільного та молодшого шкільного віку.

Кросворд до дня матері англійською. Це завдання допоможе вашій дитині збагатити словниковий запас і покращити написання слів про «День матері» англійською мовою, а також сприятиме розвитку логічного мислення та уваги. Завдання складається з двох частин: спочатку дитина повинна розгадати кросворд і знайти «таємні слова», а потім вписати ці слова в клітинки внизу сторінки, завершуючи речення.

Давайте поговоримо про нашу маму (англ.) №1. Це завдання не тільки допоможе дитині навчитися описувати зовнішність і вподобання мами, а й сприятиме розвитку творчих здібностей, уяви та фантазії. На сторінці є коробка, в якій дитина повинна намалювати портрет своєї мами. Під полем розташовані речення, які дитина має завершити.

Творче завдання «Моя мама». Це креативно завдання допоможе вашій дитині створити чудові привітання з Днем матері, намалювавши портрет коханої людини та записавши слова, які найкраще описують її маму.

Вчимося писати слова до Дня Матері. Це завдання допоможе дитині набути вміння писати друковані літери та слова, а також удосконалити навички читання. У завдання входило десять слів, які найбільше асоціюються з Днем матері та ставленням матері до своїх дітей.

Розмальовка “З Різдвом Христовим”. Це завдання допоможе вашій дитині створити оригінальну листівку до Дня Матері, тренуючи творче та логічне мислення, емоційний інтелект, дрібну моторику та вміння правильно підбирати кольори.

Знайди загадки зі словами до Дня Матері. Це завдання– ребуси допоможуть дитині повторити написання слів, тематично пов’язаних з Днем Матері, потренувати увагу та пам’ять, а також навички читання.

Шукаємо синоніми до Дня матері. Воно тематичне завдання– ребуси допоможуть вашій дитині покращити знання синонімів і повторити написання слів, які найкраще описують кожну маму, а також потренувати увагу та пам’ять.

Розмальовка з абеткою “Люба матуся”. Це завдання допоможе вам поєднати повторення української абетки з тренуванням дрібної моторики та координації око-рука, а також творчого мислення та навичок вибору кольорів.

Тематичний лабіринт до Дня Матері. Воно тематичне завдання пропонує дитині допомогти маленькій білочці пройти через лабіринт, щоб дістатися до мами і подарувати їй букет квітів.

Розмальовка з Днем матері: рахуємо до 50. Воно тематичне завдання допоможе вашій дитині повторити послідовність чисел від 1 до 50 і правильно відпрацювати навички рахунку, а також сприятиме розвитку дрібної моторики та координації очей і рук, творчого мислення та уваги.

Створюємо листівку: День Матері. Це завдання розроблений, щоб надихнути вашу дитину створити вітальну листівку до Дня матері. Містить два варіанти ескізу листівки.

Беремо інтерв’ю у коханої мами. Це завдання це допоможе дитині краще пізнати маму, пізнати її смаки та вподобання, допоможе дитині отримати від мами корисні та мудрі життєві поради.

Кожне завдання можна роздрукувати на звичайному або кольоровому принтері і використовувати необмежену кількість разів. Завантаження завдань для дітей доступне користувачам сайту після швидкої реєстрації.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ