скорочені версії всіх робіт програми – Освіта.UA

[ad_1]

НМТ з літератури: скорочені версії всіх програмних робіт

Збірник дозволить дізнатися про теми творів, сюжетні лінії, персонажів, цитати тощо

Osvita.ua пропонує учасникам ЗНО 2024, які планують обрати українську літературу з переліку предметів НЗМ, ознайомитися зі скороченими варіантами творів української літератури, передбаченими чинною програмою ЗНО.

Безкоштовний електронний збірник дозволить вам зручно ознайомитися з темами всіх творів, основними сюжетними лініями, головними героями, цитатами, подіями та іншими особливостями, необхідними для успішного складання іспиту.

Також, опрацювавши тексти електронної антології та ознайомившись із важливими цитатами з них, учасники тестування зможуть відновити в пам’яті хронологію подій у великих епічних творах та повторити важливі моменти щодо ідейного заряду творів.

Електронна антологія включає 27 літературних творів, кожен з яких, залежно від мети кожного учасника НМТ, представлений у формі скороченого варіанту, оповідання та стислого оповідання.

Тексти перекладів творів підготували ЗНО та експерти в галузі української літератури з метою ефективної підготовки учасників тестування.

ЗНО скорочені роботи

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію про NMT та стартову кампанію Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ