Скористайтеся онлайн-демоверсіями тесту НМТ з географії та літератури – Освіта.UA

[ad_1]

Скористайтеся онлайн-демонстраціями тесту NMT з географії та літератури

Проведення демонстраційних тестів допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки

Освіта.ua пропонує учасникам 2024 року, а також усім охочим скласти онлайн-демоверсію предметного ЗНО з української географії та літератури.

У 2024 році ці предмети розширили перелік факультативних предметів, які абітурієнти можуть здавати як четвертий предмет на множинному ЗНО.

Тести розроблені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти та є подібними до тестів, які пропонуватимуть абітурієнтам складати національне багатопредметне ЗНО.

Використання цих варіантів демонстраційного тестування допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги, і визначити час, необхідний для їх виконання.

Методика виконання всіх завдань у тестах максимально наближена до реального тесту, а форма відповідей відповідає типу, який буде запропоновано кандидатам під час ЗНО.

Після виконання тесту учасник отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у вигляді тестових та рейтингових балів.

Окрім демонстраційних версій предметних блоків з української літератури та географії, на сайті ЗНО-ONLINE можна знайти демонстраційні тести з усіх предметів за 2023 рік, які за структурою схожі на цьогорічні.

На сайті також представлені учасникам усі тести ЗНО минулих років з предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань конкретних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Таке навчання допоможе пройти найпроблемніші розділи та звикнути до роботи в онлайн-середовищі.

ПРОЙТИ ОНЛАЙН-ТЕСТ З УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

СКЛАДАЙТЕ ОНЛАЙН З ГЕОГРАФІЇ

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ