Скористайтеся онлайн-демоверсіями тестів НМТ з усіх предметів – Освіта.UA

[ad_1]

Скористайтеся онлайн-демоверсіями тестів NMT з усіх предметів

Виконання варіантів демонстраційного тесту допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки

Освіта.ua пропонує учасникам 2024 року, а також усім бажаючим скласти онлайн-демоверсії НМТ з усіх предметів, передбачених на цей рік у мультитестуванні.

Три з цих предметів є обов’язковими для кожного кандидата, який планує здобувати вищу освіту: українська мова, математика та історія України.

Ще один предмет із переліку – українську літературу, географію, біологію, хімію, фізику, англійську, німецьку, французьку чи іспанську – учасник НЗМ обере самостійно під час реєстрації на іспит.

Усі тести розроблені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти та подібні до тестів, які будуть запропоновані учасникам НМТ під час складання вступних іспитів.

Проходження демонстраційного варіанту тестування допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги, і визначити час, необхідний для їх виконання.

Після виконання тестів учасник отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у вигляді тестів та рейтингових балів.

Окрім демонстрацій тестів ЗНО 2024 та 2023 років, сайт ЗНО-ONLINE пропонує абітурієнтам усі тести з кожного предмету ЗНО.

Вибіркове виконання завдань конкретних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Таке навчання допоможе пройти найпроблемніші розділи та звикнути до роботи в онлайн-середовищі.

Крім того, майбутні учасники НМТ можуть завантажити на свої пристрої демо-версії тестових завдань з усіх предметів, щоб у зручний час, в умовах відсутності або нестабільного Інтернету, потренуватися складати тести з тем, що їх цікавлять.

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ