Скористайтеся онлайн демоверсіями тестів NMT з іноземних мов – Освіта.UA

[ad_1]

Скористайтеся онлайн-демоверсіями тестів з іноземної мови NMT

Виконання варіантів демонстраційного тесту допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки

Osvita.ua пропонує 2024 учасникам, а також усім бажаючим взяти участь в онлайн-демо NMT англійською, німецькою, французькою та іспанською мовами.

У 2024 році ці предмети будуть включені до переліку навчальних предметів, які можуть бути обрані четвертим предметом на вступному випробуванні NMT.

Усі тести розроблені фахівцями Українського центру оцінювання якості освіти та подібні до тестів, які будуть запропоновані учасникам НМТ під час складання вступних іспитів.

Тести з іноземної мови не включатимуть завдання на аудіювання або відкриті завдання, які передбачають написання власного висловлювання.

Використання цих варіантів демонстраційного тестування допоможе кандидатам оцінити свій рівень підготовки, визначити завдання, які потребують додаткової уваги, і визначити час, необхідний для їх виконання.

Методика виконання всіх завдань у тестах максимально наближена до реального тесту, а форма відповідей відповідає типу, який буде запропоновано кандидатам під час ЗНО.

Після виконання тестів учасник отримає правильні відповіді на всі завдання та розрахований результат у вигляді тестів та рейтингових балів.

Окрім демонстраційних версій тестів ЗНО за 2024 та 2023 роки, сайт ЗНО-ONLINE пропонує абітурієнтам усі тести ЗНО минулих років із предметів, які вас цікавлять.

Вибіркове виконання завдань конкретних типів або тематичних блоків дозволить якісно повторити теми, передбачені програмою, з усіх предметів, які будуть представлені на НМТ.

Таке навчання допоможе пройти найпроблемніші розділи та звикнути до роботи в онлайн-середовищі.

СКЛАДІТЬ АНГЛІЙСЬКУ ОНЛАЙН

СКЛАДІТЬ ТЕСТ З НІМЕЦЬКОЇ ​​МОВИ ОНЛАЙН

СКЛАДІТЬ ТЕСТ З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН

СКЛАДІТЬ ТЕСТ З ІСПАНСЬКОЇ МОВИ ОНЛАЙН

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ