Школи самостійно визначатимуть дату закінчення навчального року – Освіта.UA

[ad_1]

Школи самі визначатимуть дату закінчення навчального року

Структура і тривалість навчального року визначається педагогічною радою навчального закладу

Школи самостійно визначатимуть дату закінчення занять і день свята останнього дзвоника.

Про це повідомили в МОН після повідомлень ЗМІ про завершення навчання 28 червня.

МОН зазначає, що для визначення термінів завершення навчально-виховного процесу та форм його організації в літній період педагогічні ради та директори шкіл мають враховувати, наскільки навчання в умовах війни вплинуло на психічний та інтелектуальний розвиток дітей. учнів, чи є у них освітні втрати та які дії будуть найбільш ефективними для їх подолання.

Водночас у червні школи можуть продовжувати стандартний навчальний процес, проводити додаткові заняття, консультації, екскурсії тощо.

У МОН також наголошують, що структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, навчальних занять, перерв між ними, форма організації навчально-виховного процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти у складі навчального закладу. час, передбачений освітньою програмою, відповідно до розміру навчального навантаження за навчальним планом та з урахуванням вікових особливостей, фізичного, розумового та інтелектуального розвитку дітей, особливостей регіону тощо.

Тривалість канікул у навчальних закладах протягом навчального року не може бути меншою 30 календарних днів.

«Тому навчальний заклад самостійно визначає тривалість навчального року (тобто дату закінчення занять), виходячи з дат закінчення, визначених урядом. Школа також визначає дати канікул, необхідність і день проведення свята останнього дзвоника тощо. – повідомляє Міністерство освіти і науки.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ