Результати атестаційного ЗНО вчителі отримали в електронних кабінетах – Освіта.UA

[ad_1]

Результати атестаційного тестування вчителі отримали в електронних кабінетах

Для допуску до другого етапу атестації необхідно надати не менше 60% правильних відповідей

Учителі української мови та літератури, математики та початкових класів, які цього року проходять атестацію, отримали в електронні кабінети результати сертифікаційних випробувань.

Разом із результатами тестування вчителі, які брали участь у першому етапі атестації, дізнавалися, чи допускаються вони до наступного етапу.

Другий етап педагогічної атестації передбачає самооцінку вчителями власної педагогічної майстерності.

Для допуску до другого етапу учасникам сертифікації необхідно набрати не менше 60% від максимальної кількості балів іспиту.

Максимальна кількість балів для вчителів початкових класів – 94 бали, з викладання мови та літератури – 114 балів, з математики – 91 тестовий бал.

Очікується, що протягом десяти робочих днів Український центр оцінювання якості освіти має створити базу даних учасників атестації, які пройшли незалежне тестування, та передати результати до Державної служби якості освіти.

Наразі учасники сертифікації можуть завантажити табелі та скановані копії бланків відповідей з особистого кабінету.

У разі виникнення сумнівів щодо правильності визначення результатів незалежного випробування учасники сертифікації можуть подати результати незалежного випробування протягом трьох календарних днів з дня оприлюднення. апеляційна заява.

Апеляційна комісія Українського центру оцінювання якості освіти розглядає таку заяву протягом семи календарних днів з дня її надходження.

Заяву про розірвання можна надіслати електронною поштою (електронна пошта захищена) (з позначкою «Апеляційна комісія УЦОЯО»).

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО АТЕСТАЦІЮ ВЧИТЕЛІВ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ