Реєстрація для участі в багатопредметному ЗНО – Освіта.UA

[ad_1]

Реєстрація для участі в багатопредметному ЗНО

Інформація про реєстрацію для участі в національному багатопредметному ЗНО у 2024 році

Реєстрація для участі в національному багатопредметному ЗНО триватиме з 14 березня до 11 квітня 2024 року та відбуватиметься дистанційно.

Для реєстрації для участі в NMT потенційний учасник повинен створити особистий кабінет самостійно на сайті Українського центру оцінювання якості освіти та виконати такі дії:

 • вводити персональні дані та інформацію щодо участі в НМТ;
 • надсилати скан-копії та/або фотокопії реєстраційних документів в електронному вигляді;
 • підтвердити готовність брати участь у NMT;
 • надсилати внесені відомості та копії документів до регіонального центру для опрацювання;
 • створення сертифіката NMT 2024.

Опція створення електронного кабінету буде доступна з 14 березня 2024 року.

Обов’язкові копії документів, необхідних для реєстрації

Учасник повинен завантажити в особистий кабінет скан-копії таких документів:

 • паспорт або інший документ, що посвідчує особу, на підставі якого здійснюється реєстрація для участі в НМТ;
 • документ, що підтверджує відомості про освіту: довідка з місця навчання, яка підтверджує здобуття особою повної загальної середньої освіти у 2024 році (для випускників цього року) або атестат про закінчення повної загальної середньої освіти (у справа випускників минулих років);
 • документ, що підтверджує внесені відомості про реєстраційний номер облікової картки платника податків (РНОКПП): облікова картка платника податків або паспорт громадянина України, до якого внесено відомості про РНОКПП.

Вибір міста NMT

Під час реєстрації учасник матиме можливість обрати тему додаткового блоку та поселення в Україні чи за кордоном, де він перебуватиме протягом днів НМТ. Ця інформація буде використана для розподілу учасників до тимчасових пунктів тестування.

Позначення предмета за вибором (4 предмет НМТ)

Предмети, які входять до основного блоку НМТ – українська мова, математика та історія України – автоматично зазначаються в реєстраційній службі, тому абітурієнту необхідно вибрати лише один із предметів другого блоку НМТ із запропонованого переліку.

Обрати кілька предметів із додаткового блоку неможливо, оскільки НЗТ буде цілісним (складатиметься з двох блоків по два предмети кожен, загалом чотири предмети), тому реєстрація на іспити з більшої чи меншої кількості предметів неможлива. .

Внесення змін до персональних даних в електронному кабінеті

Після того, як ваша інформація буде подана на обробку до 15 квітня в особистому кабінеті ви зможете змінити інформацію про:

 • назву предмета додаткового блоку, з якого кандидат бажає складати іспит;
 • розрахунок в Україні або за кордоном, де він буде проходити в дні NMT;
 • необхідність проходження НМТ під час додаткових сеансів.

Підтвердження реєстрації в NMT

Сертифікат підтверджує факт реєстрації для участі в НМТ.

Учасник зможе створити сертифікат NMT в особистому кабінеті, якщо регіональний центр підтвердить реєстрацію учасника для участі в NMT.

Ця функція стане доступною не пізніше семи календарних днів з моменту подання інформації для обробки.

Інші функції реєстрації NMT (за потреби)

При необхідності копії:

 • свідоцтво про зміну імені та/або свідоцтво про шлюб та/або свідоцтво про розірвання шлюбу (для осіб, документи яких містять розбіжності в персональних даних);
 • медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для ЗНО за зразком вихідної облікової документації № 086-3/о «Медичний висновок про створення особливих (спеціальних) умов для ЗНО», затв. наказ Міністра освіти і науки України, МОЗ України від 29 серпня 2016 р. № 1027/900 (для осіб з особливими освітніми потребами);
 • нотаріальний переклад українською мовою документів, що подаються для реєстрації (у разі подання особами документів, складених іноземною мовою);
 • документ, що підтверджує причину невнесення відомостей про РНОЦПП;
 • документ, що підтверджує причину, яка перешкоджає участі в основних засіданнях НМТ.

У разі відсутності документа, що підтверджує відомості про освіту, з поважної причини (викрадення, втрата тощо) надається виписка з ЄДРПОУ у разі наявності документів про освіту та відомостей про підготовку даної особи. використовувати для реєстрації в НМТ, який можна сформувати на сайті Єдиної державної електронної бази з питань освіти за поєднувати.

ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЯ В NMT

Приєднуйтесь до каналу, щоб отримувати оперативну інформацію щодо ЗНО та призовної кампанії Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або на сайтах Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ