програма для учнів І-ІІ класів – Освіта.UA

[ad_1]

Розвиваємо логіку: програма для учнів 1-2 кл

Завдання програми спрямовані на розвиток умінь аналізувати, аргументувати та створювати логічні зв’язки

Дизайн “Дитячий розвиток” спільно з Освіта.ua пропонує батькам і вчителям робочий зошит із завданнями для учнів 1-2 класів, завдання якого – розвивати вміння аналізувати, аргументувати та створювати логічні зв’язки.

Робота за програмою «Розвиток логічного мислення» сприятиме розвитку особистісних якостей дітей 7-8 років, забезпеченню розвитку їх логічного мислення, що є необхідною умовою адаптації учнів до життя в суспільстві.

Розвиток такого мислення передбачає засвоєння дітьми елементарних логічних прийомів і зосереджується насамперед на розвитку навичок мислення, встановлення причинно-наслідкових зв’язків, обґрунтування власної думки та створення простих висновків.

Такі навички є необхідною основою для розвитку особистості дитини та розвитку ключових компетентностей і комплексних навичок.

Програма розрахована на 20 днів, тобто 4 тижні, і містить 80 комбінованих завдань, спрямованих на розвиток умінь аналізувати, узагальнювати, порівнювати та класифікувати об’єкти, пояснювати та аргументувати, створювати логічні зв’язки.

Кожен тиждень має тривати 5 робочих днів, протягом яких дитина має виконати 4 завдання. Будь-які два дні на тиждень є вихідними.

Почати роботу із завданнями програми можна в будь-який зручний час, починаючи з першого числа першого тижня. Пам’ятайте, що не перевантажуйте дитину: чергуйте заняття з активним відпочинком.

Після виконання програми ви можете винагородити свою дитину спеціальний дипломщо стане винагородою за сумлінне та вміле виконання завдань, спрямованих на розвиток логічного мислення та підтвердить набуття дитиною таких навичок поведінки, як старанність, охайність та самодисципліна, необхідні для подальшого навчання.

ПЕРЕЙТИ ДО ПРОГРАМИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ