Приватна школа Unicorn School надала учням безкоштовний доступ до платформи Edmaps

[ad_1]

Приватна школа Unicorn School надала учням безкоштовний доступ до платформи Edmaps

Ініціатива Unicorn School щодо безкоштовного доступу до освіти для дітей, які постраждали від війни

Приватна інноваційна школа Unicorn School ініціювала безкоштовний доступ до освітньої платформи Edmaps для тисяч українських учнів 1-11 класів.

Це дало змогу учням в умовах повномасштабної війни, коли більшість українських дітей не можуть повноцінно та безперервно навчатися, навчатися дистанційно, навіть без Інтернету.

Мета проекту – допомогти студентам із Харкова, Запоріжжя, Одеси та інших регіонів, де звичайні форми навчання стали неможливими. Технологічна допомога є важливою для задоволення пріоритетних потреб у навчанні.

«В умовах російсько-української війни та повної нестабільності, коли доступ до освіти стає надзвичайно ускладненим, подібні проекти відіграють важливу роль у забезпеченні наших дітей якісною освітою. Завдяки таким ініціативам вдається підтримувати навчальний процес», – наголосив генеральний директор Директорату шкільної освіти МОН Ігор Хворостяний.

Завдяки підтримці Міністерства освіти та культури Unicorn School зробила платформу Edmaps доступною для десятків шкіл, забезпечивши можливість завершити навчання приблизно 10 000 учнів. Платформа пропонує повний набір матеріалів для 5-11 класів і доступна 24/7 на багатьох пристроях, включаючи веб-версії та мобільні версії.

«Ми розуміємо, наскільки важливою є безперервна освіта, особливо в нинішніх умовах. Наша освітня платформа «Edmaps» надає всі необхідні ресурси, щоб діти могли продовжувати навчання навіть за відсутності Інтернету. Ми знаємо, що сьогодні більшість дітей не можуть почуватися в безпечному середовищі, а гейміфікація навчального процесу дозволяє їм відірватися від складної реальності та зробити процес навчання цікавим та ефективним», – зазначив Володимир Страшко, директор Unicorn School.

Цього року Unicorn School спільно з Edmaps з 14 українських технологічних проектів увійшли до складу національної делегації на одній із найбільших міжнародних виставок сучасних технологій Viva Technology, де понад 140 країн-учасниць представили свої інноваційні рішення.

Unicorn School спільно з Edmaps представили світові свою освітню платформу та інновації у сфері освіти, продемонструвавши досягнення української EdTech сфери. Цей проект став важливим кроком до підтримки освітнього процесу в Україні та доводить важливу роль приватної ініціативи в таких складних умовах.

Згідно з дослідженням досвіду Unicorn School, сучасний ігровий підхід платформи Edmaps і механізми, що привертають увагу, стимулюють бажання вчитися та призводять до підвищення інтересу до навчання на 61% і досягнення на 30%.

Сертифікат: Школа єдинорогів це дистанційна школа, яка використовує дуже інтенсивну методологію навчання, що підвищило залученість учнів на 61% порівняно з традиційними школами та покращило академічні результати на 30%. Школа співпрацює з учнями 3-11 класів. Проект спрямований на інноваційні методи навчання та соціальну активність, сприяє розвитку інноваційних освітніх технологій та створенню прозорого освітнього ринку. Дистанційна онлайн-школа Unicorn School – один із лідерів освітньої галузі, який має чітку громадянську позицію, відстоюючи її в освітньому комітеті Асоціації IT Ukraine.

Українська інноваційна онлайн-школа Unicorn School разом з Edmaps представила світові інновації в галузі освіти на найбільшій технологічній виставці Європи Viva Technology у Парижі, увійшовши до складу національної делегації. експерти Мінцифри.

Edmaps це компанія, що спеціалізується на створенні та використанні цифрових карт в освітніх цілях. Вони пропонують рішення для навчальних закладів і навчальні програми, які дозволяють використовувати інтерактивні карти для навчання та розвитку учнів. Edmaps співпрацює зі школами, коледжами та університетами, щоб допомогти їм залучити студентів і підвищити якість освіти за допомогою цифрових картографічних рішень.

Viva Technology — одна з найбільших інноваційних подій у світі, яка об’єднує стартапи, корпорації та інвесторів для спільної роботи над технологіями майбутнього. Viva Technology проводить виставки, конференції та зустрічі, які сприяють обміну ідеями та стимулюють розвиток інноваційної екосистеми.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ