Підсумки тижня в освіті: головні події – Освіта.UA

[ad_1]

Підсумки освітнього тижня: основні моменти

Пропонуємо перелік найважливіших подій тижня, які відбулися в українській освіті

Розпочато додаткову реєстрацію на іспити в магістратуру та аспірантуру. Кандидати, які пропустили кінцевий термін реєстрації на іспити, можуть скористатися додатковим періодом реєстрації для вступних іспитів на магістратуру та аспірантуру.

Майбутні аспіранти та магістранти отримали запрошення на вступні іспити. Запрошення розміщуються в електронних кабінетах учасників вступних випробувань і містять інформацію про дату, час і місце проведення разового вступного випробування з ПТУ та вступного випробування.

Перші пропозиції кандидатів опубліковані на Вступ.ОСВІТА.UA. На сайті Вступ.ОСВІТА.UA опубліковано перші пропозиції навчальних закладів для цьогорічних учасників. Зараз на веб-сайті розміщено понад 20 500 конкурсних заявок від університетів та професійних коледжів.

осіб мають намір почати навчання в аспірантурі цього року. осіб, які зареєструвалися для складання єдиного іспиту, що є обов’язковою умовою допуску до конкурсного відбору до магістратури. При цьому середньорічний рівень до війни становив 5 тис. докторантів.

Запрошуємо учнів та студентів до онлайн-школи EU Study Days – 2024. Студентів чекають навчальні модулі з історії ЄС, його інституцій, цінностей, політики, євроінтеграції України тощо. Програма включає лекції українських та європейських експертів, вебінари та інтерактивні заняття.

Джерело освітніх проблем — запит на «диплом» — Винницький. За словами заступника міністра освіти і науки, причиною освітніх проблем є суспільний запит на роботу та дипломи без виховання у студентів чесності, відповідальності та суб’єктивності.

Представлено університетський рейтинг «ТОП-200 Україна 2024». Вісімнадцятий рік поспіль підвищується рейтинг, розроблений Центром міжнародних проектів «Євроосвіта» спільно з міжнародною експертною групою IREG Observatory on Academic Ranking and Excellence.

Відсутність бар’єрів вважалася новою цінністю для України. Це підтверджують результати досліджень з питань безбар’єрності. 83% українців усвідомлюють необхідність соціальних змін, вирішення проблем зайнятості та освіти та наявність інфраструктури, що їх підтримує.

В університетах запровадять нову антикорупційну дисципліну. З нового навчального року понад 50 університетів пропонуватимуть заняття за напрямом «Антикорупція та чесність». Курс стартував цього року, а 10 університетів пілотували дисципліну «Антикорупція та чесність».

Основна сесія EVI та EFFV проходитиме у дві зміни. Основна кваліфікаційна екзаменаційна сесія до магістратури та аспірантури проводитиметься з 24 червня по 15 липня у дві зміни. У першу зміну іспит розпочнеться о 10:00, у другу – о 15:00.

Перші учасники НМТ отримали офіційні результати тестування. Учасники, які пройшли НМТ до 7 червня включно, отримали офіційні результати іспиту. Про результати решти учасників буде повідомлено додатково. Водночас усі учасники дізнаються свої результати до 2 липня.

18 травня відбудеться перерахунок балів учасників НМТ з математики. За інформацією Українського центру оцінювання якості освіти, під час аналізу даних про результати учасників НЗО 18 травня 2024 року були виявлені технічні помилки.

Навчальний рік у школах розпочнеться у вересні. МОН не планує раніше починати навчальний рік у школах через необхідність економії електроенергії. У крайніх випадках можливе повернення до змішаного навчання, особливо онлайн-навчання у важкі періоди.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ