Підсумки тижня в освіті: головні події – Освіта.UA

[ad_1]

Підсумки освітнього тижня: основні моменти

Пропонуємо перелік найважливіших подій тижня, які відбулися в українській освіті

У рейтингу QS World University Rankings 11 українських університетів. За підсумками цьогорічного рейтингу КНУ ім. Шевченка, Харківський національний університет ім. Каразіна, третє КПІ ім. Сікорського.

Розпочато тестування освітнього додатку «Мрія». Додаток «Мрія» запущено в пілотному режимі в 40 школах з 6 областей України та міста Києва. Планується, що згодом проект буде масштабовано на кожен рівень освіти – від дитячого садка до університету.

В Україні запрацювали навчальні центри для прийому кандидатів з ТОТ. Через ці навчальні центри вихідці з тимчасово окупованих територій мають право подавати документи на вступ, навіть якщо вони не мають документів, що підтверджують освіту за українським зразком.

У школах і коледжах не використовуватимуть кондиціонери та зовнішнє освітлення. Міністерство освіти і науки доручило навчальним закладам економити електроенергію, припинивши використання кондиціонерів, зовнішнього освітлення в будівлях та на прилеглій території.

Випускники університету отримали запрошення на навчання до бакалавра ЄФВВ. Випускники ВНЗ, які складатимуть єдиний вступний іспит на бакалавра, отримали запрошення на іспит. Запрошення із зазначенням дати, часу та місця проведення іспиту розміщуються в кабінетах учасників.

МОН: Кондиціонери можна використовувати під час NMT та інших іспитів. Міністерство освіти і науки дозволило використовувати кондиціонери в приміщеннях з великою кількістю людей, зокрема під час і проведення іспитів НМТ, ЄВІ/ЕФВВ, ЄДКІ та інших.

Викладачі отримали таблиці для оцінювання студентів, які навчаються за кордоном. Міністерство освіти і науки затвердило шкалу співвідношення оцінок різних країн і українську 12-бальну систему перерахунку результатів навчання, отриманих учнями в школах за кордоном.

Використання металодетекторів на НМТ було відшкодовано в результаті списання. При складанні тестування учасники національного багатопредметного ЗНО намагаються списати збитки, що призвело до повернення у 2024 році практики використання металошукачів для звернення за допомогою.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ