освітні YouTube канали для дітей – Освіта.UA

[ad_1]

В українському медіа-просторі з’являється все більше контенту для дітей та підлітків.

Навчальні та навчальні відео не виняток.

За допомогою навчальних і навчальних відео діти різного віку можуть дізнатися багато корисного, збагатити свої знання з різних шкільних предметів, а також придбати корисні повсякденні звички та життєві навички.

На які корисні YouTube-канали варто звернути увагу та де шукати україномовні освітні каналирозважальний контент для дітей – про це в статті.

нова школа

На каналі YouTube “Нова школа” зібрано навчальні відеоролики з математики, історії, креслення, української мови, географії, історії та фізики.

Проект передбачає уроки для дітей з 1 по 11 клас. Потрібний клас можна вибрати в опис каналу.

Віртуальна школа

На цьому розвитку канали зібрані відеоуроки на різні шкільні теми. Вони тривають не більше 5-8 хвилин. Основними предметами є математика, англійська мова та природничі науки.

Висиванчик

Це канал має на меті розвиток уяви, творчості та моторики дитини, вдосконалення української мови та популяризацію її серед дітей.

Тут ви знайдете цікаві відео про тварин, а також загадки для дітей та їхніх батьків.

Смішні саморобки

На каналі YouTube «Кумедний DIY» Ви можете знайти десятки відео про те, як зробити щось своїми руками – фоторамку, іграшку або навіть прикраси для кімнати.

Освіта майбутнього

Це канал з мультфільмами для дітей про особисті фінанси та простими фінансовими порадами на кожен день. Наприклад, ось відео про інтернет-магазини.

Навчання для дітей

Гасло цього канал: «Дітям навчання, батькам відпочинок».

«Коли ми були дітьми, нам дуже подобалася наукова програма «Галілей». Ми вирішили продовжити традицію і провести експерименти, які можна повторити вдома». – пишуть автори проекту.

Проте вони не лише проводять досліди, але й доступно пояснюють дітям їх суть.

HubbleTrabble

Блог «Проблема Хаббла» керує десятирічний хлопчик Богдан. На каналі розповідає про науку. Наприклад, про те, звідки беруться чорні діри і що вони собою представляють, про сингулярність, про горизонт подій, про першу космічну швидкість чорних дір, про Ейнштейна, Хокінга і Шварцшильда.

Книга подорожей. Україна

Як українцю розшифрувати писемність стародавньої цивілізації Майя, не виходячи з офісу? Чому ніколи не варто викликати лауреата Нобелівської премії на дуель? Хто допоміг Миколі Гоголю створити перше українське фентезі? Як харків’янка змінила світ балетної моди і при цьому отримала “Оскар”?

Про це та багато іншого можна дізнатися завдяки першому українцю мультсеріал, заснований на реальних подіях і нереальних пригодах. Герої мультфільмів – всесвітньо відомі українці, предмети та події.

ScienceUa

Це перший навчальний платформаде процес навчання відбувається за сценарієм дитини і ефект перевершує очікування батьків.

«З нами ви навчитеся творити чудеса та отримаєте їм наукове пояснення. Наукові розваги з каналом LearningUa – це чудова можливість легко повторити магічні експерименти вдома та дізнатися багато нового, цікавого! – кажуть автори проекту.

Насолоджуйтесь навчанням

Молоді вчителі почали навчатися українською дизайнде наукові теми представлені у 5-хвилинних відеороликах зрозуміло, актуально та доступно.

Канал орієнтований на дітей, підлітків, студентів і дорослих, які прагнуть постійного розвитку.

Цікава наука

На каналі YouTube «Цікава наука» Ви знайдете науково-популярні та навчальні фільми на різноманітні наукові теми з фізики, астрономії, біології, географії та математики.

Автори перекладають і дублюють іноземні фільми, щоб підняти рівень наукових знань серед глядачів.

TV Pencil/Як малювати

Для цього канали доступні короткі відеоуроки малювання для дітей і дорослих. У кожному відео ви можете побачити, як намалювати улюблену тварину, іграшку, подію чи автомобіль, мультфільм чи казку.

Природа ТБ

Більшість головних героїв відео – це домашні тварини (котик Пушинка, папуга Кеша, біла курочка та інші). Відео зняла подруга Віталіни, але сама вона в кадрі не з’являється, оскільки вважає, що її улюблені популярні.

ДОБРО ДОБРО

Автор канал – Лідер гурту «От-Вінта» Юрій Журавель вчить дітей створювати мультфільми, малювати, грати на музичних інструментах, робити корисні речі, стріляти з лука та багато іншого.

Тут транслює український контент, спрямований на патріотичний розвиток дітей. Окремий плейлист на каналі – уроки добрих справ, де Добродій показує, як ліпити сніжинки, сніговика, дерев’яну свистульку, як малювати писанки тощо.

Йти до підлітків

Це український онлайн IT Академія для дітей та молоді, що забезпечує високу якість навчання.

На каналі можна знайти огляди сучасних технологій, щирі розмови про дорослішання та правила поведінки у віртуальному просторі, а також навчитися основам програмування на прикладі популярних ігор «Майнкрафт» та «Роблокс».

Підготувала Олеся Філоненко.

КАНАЛІ YOUTUBE З КОРОБКАМИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ