Опубліковано тести онлайн-сертифікації вчителів у 2024 році – Освіта.UA

[ad_1]

Сертифікаційні тести для вчителів 2024 року опубліковано онлайн

Тести проходили для вчителів української мови, математики та початкових класів на першому етапі атестації.

Освіта.ua пропонує всім охочим пройти онлайн-сертифікаційні тести, які пропонували вчителям української мови та літератури, математики та початкових класів, які брали участь у першому етапі цьогорічної педагогічної атестації.

Контрольні роботи для вчителів української філології та початкових класів містять по 90 завдань, а для вчителів математики — 75 завдань. Весь тест триває 180 хвилин.

Контрольна робота для вчителів лінгволітературознавства містить завдання двох форм: з вибором однієї правильної відповіді (82 завдання) та на встановлення відповідності (8 завдань).

Контрольна робота для вчителів математики містить завдання трьох форм: з вибором однієї правильної відповіді (75 завдань), встановлення відповідності (5 завдань) та відкритої форми з короткою відповіддю (10 завдань).

Контрольна робота для вчителя початкових класів містить завдання двох форм: з однією правильною відповіддю (86 завдань) та відкритої форми з короткою відповіддю (4 завдання).

Щоб скласти незалежне тестування, учасники повинні набрати не менше 60% від максимального тестового балу.

Максимальна кількість балів, яку може отримати вчитель української мови та літератури за правильне виконання всіх тестових завдань, становить 114.

Максимальна кількість балів, яку можуть набрати вчителі математики за правильне виконання всіх завдань атестаційного ЗНО, становить 91.

Максимальна кількість балів, яку може набрати вчитель початкових класів за правильне виконання всіх тестових завдань, становить 94.

ТЕСТ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

КОНТРОЛЬНА РОБОТА ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ

ТЕСТ ДЛЯ ВЧИТЕЛЯ МАТЕМАТИКИ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ