Оголошено конкурс на безкоштовне навчання в КМДШ – Освіта.UA

[ad_1]

Оголосили конкурс на безкоштовне навчання в КМДШ

Безкоштовне навчання в приватній школі. КМДШ оголосила конкурс на отримання грантів

У лютому та березні кожна дитина може взяти участь у конкурсі та отримати стипендію, яка покриє від 25% до 100% вартості навчання у провідній мережі приватних шкіл.

Прийом анкет для участі в конкурсі на грантову програму вже розпочато. Запрошуємо до участі учнів 7-9 та 10-11 класів.

Вже другий рік поспіль КМДШ, один із ТОП найкращих загальноосвітніх навчальних закладів країни, організовує відкритий конкурс на отримання стипендій.

Для дітей, які наразі не є студентами мережі, доступні два типи стипендій:

1. Програма «Перші кроки». Він передбачає один рік навчання учнів 7-9 класів і знижку на освітні послуги в розмірі 25-75% річної вартості навчання.

2. Програма «Випускники». Розраховано на два навчальні роки для учнів загальноосвітніх шкіл – учнів 10-11 класів. Можлива знижка на навчання коливається від 25% до повної вартості навчання.

Конкурсний відбір на грантову програму проходитиме у три етапи:

1. Оцінювання якості знань з української/англійської мови та математики.

2. Перевірка відповідності кандидатів програмним вимогам, експертиза портфоліо та досягнень.

3. Самопрезентація кандидатів перед конкурсною комісією.

Потім будуть обрані та оголошені переможці, а також буде надано розмір пільги за навчання.

«Ми запустили цю програму минулого року, щоб діти, які хочуть вчитися, могли це робити незалежно від обставин. Це наш внесок у майбутнє нашої країни та наша соціальна відповідальність. У 2023 році 29 дітей отримали стипендії. Переконаний, що цьогорічні стипендії стануть першим кроком до реалізації бажань і планів талановитих дітей, – каже засновник мережі приватних навчальних закладів КМДШ Володимир Козленко.

Зареєструватися на обрану програму можна за посиланням до 31 березня 2024 року.

КМДШ ВСЕСВІТ – це мережа приватних ліцензованих шкіл, яка вже 12 років працює в Україні та реалізує та розвиває прогресивні офлайн та онлайн проекти відповідно до побажань батьків та учнів. До мережі КМДШ Universe входять: три цілодобові школи (Голосіїв, Осокорка, STEAM), КМДШ онлайн, дитячий садок та початкова школа Sense, дитячий садок та початкова школа Clever kids, Гранд-ліцей.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ