нове життя та європейський диплом – Освіта.UA

[ad_1]

Безкоштовне навчання у Словаччині та Чехії: нове життя та європейський диплом

Словаччина та Чехія гостинно відчиняють двері своїх державних університетів для українських студентів

Мрієте про престижну європейську освіту та успішну кар’єру за кордоном? Здійсніть свою мрію зараз!

Словаччина та Чехія гостинно відкривають двері своїх державних вишів для українських студентів, пропонують безкоштовне навчання на бакалавраті та магістратурі.

Чому Словаччина і Чехія

Чому молодь повинна обирати освіту в цих країнах?

 • Безкоштовне навчання. Навчання в державних університетах Словаччини та Чехії є абсолютно безкоштовним для українців, якщо воно ведеться відповідно словацькою та чеською мовами.
 • Якість європейської освіти. Словацькі та чеські дипломи визнаються та високо цінуються у всій Європі.
 • Вивчайте мову швидко. Словацька мова на 68% схожа на українську, тому вивчити її не складе труднощів. Чеська на 55% схожа на українську, але її також можна вивчити з нуля до рівня B2 всього за рік.
 • Можливості працевлаштування. Словаччина, Чехія та інші країни Центральної Європи потребують кваліфікованих спеціалістів, тому випускники словацьких та чеських університетів мають хороші шанси на працевлаштування в країнах ЄС.
 • Комфортне проживання. Словаччина – безпечна країна з розвиненою інфраструктурою та мальовничою природою. Чехія є центром старовинної архітектури та культурної спадщини Європи. Життя та навчання в цих країнах надихає та розширює ваші горизонти мислення. У фінансовому плані Словаччина буде більш бюджетним варіантом.

Як поступити до словацького чи чеського університету

Перша і одна з найважливіших умов – це знання мови, адже безкоштовне навчання вимагає знання мови на рівні В2. Агентство Educate пропонує ефективні онлайн курси словацької мови та офлайн навчання в мовній школі в Празі.

Другий важливий крок – ідентифікація з університетом і програмою навчання. онлайн Освітнє агентство ви можете ознайомитись із переліком університетів Словаччини та Чехії та їхніми навчальними програмами, а також скористатися консультаціями, під час яких фахівці Educate Agency допоможуть вам обрати університет.

Наступний крок – підготовка необхідних документів. Перелік документів, необхідних для вступу, також доступний на сайті Освітньої агенції. Фахівці компанії допоможуть з їх оформленням і перекладом.

Завершальним етапом є складання вступних іспитів. Слід зазначити, що лише деякі університети проводять вступні іспити, але для більшості спеціальностей достатньо знання мови та атестата про закінчення школи.

Чому освітня агенція?

Понад вісім років Освітня агенція допомагає абітурієнтам якомога легше вступити до університетів Чехії та Словаччини та непомітно пройти період адаптації. Серед наших цінностей — максимальна відкритість і розуміння потреб клієнтів. На каналі «1+1» вийшов відеорепортаж про нашу компанію, а також ми записали відео з Дмитром Карпачовим про психологічну підготовку та підтримку майбутніх студентів.

Ми пропонуємо комплексну підтримку, яка включає:

 • консультації щодо вибору університету та програми навчання;
 • допомога в оформленні документів;
 • нострифікація українських дипломів та атестатів;
 • підготовка до вступних іспитів;
 • трансфер і проживання;
 • юридичний супровід;
 • інформаційна підтримка протягом усього навчання.

За допомогою Освітньої агенції Ви або Ваша дитина можете отримати безкоштовну якісну освіту в Словаччині та Чехії та почати свій шлях до успішного майбутнього. Educate Agency – ваш надійний партнер на шляху до європейської освіти!

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ