Навчальним закладам наказали терміново встановити фотогенератори – Освіта.UA

[ad_1]

Навчальним закладам рекомендовано терміново встановити фотомодулі

Керівники навчальних закладів повинні встановити обладнання для забезпечення безперебійної роботи

Міністерство освіти і науки доручило навчальним закладам якнайшвидше встановити сонячні (вітрові) генератори енергії.

Про це йдеться у листі міністра освіти і науки Оксена Лісового, адресованому директорам навчальних закладів усіх рівнів, форм власності та сфер господарювання.

Окрім сонячних та вітрових електростанцій, директори навчальних закладів мають придбати та встановити накопичувачі енергії для забезпечення безперебійної роботи навчальних закладів.

Відповідні ініціативи в МОН пояснюють рішенням керівництва держави вжити невідкладних заходів для забезпечення стабілізації єдиної енергосистеми та усунення кризової ситуації в енергосистемі.

Крім того, заклади освіти до 15 липня 2024 року зобов’язані організувати та забезпечити проведення інформаційної кампанії серед працівників, студентської та учнівської молоді щодо підвищення енергоефективності та енергозбереження.

Директори навчальних закладів також мають стимулювати суспільство до встановлення сонячних електростанцій та накопичувачів енергії.

Найближчим часом навчальні заклади мають проінформувати про виконану роботу МОН, яке у свою чергу звітуватиме перед керівництвом держави.

«З метою доповіді вищому військово-політичному керівництву держави до 18 липня 2024 року поінформувати Міністерство освіти і науки України про проведену роботу та вжиті дії щодо забезпечення стабілізації об’єднаної енергетичної системи». України в Україні», – наголосили в МОН.

[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ