МОН прогнозує, що до магістратури та аспірантури прийдуть до 90 тис. – Освіта.UA

[ad_1]

МОН розраховує набрати до магістратури та аспірантури до 90 тисяч осіб

Мобілізація до аспірантури магістрантів та аспірантів відбувається у разі послідовного продовження навчання

Міністерство освіти і науки України прогнозує, що цього року на єдиний вступ до магістратури та аспірантури зареєструються від 80 до 90 тисяч кандидатів.

Про це повідомив заступник міністра освіти і науки Михайло Винницький під час загальнонаціонального телемарафону.

За його словами, у перший день реєстрації на вступ до магістратури та аспірантури за кілька годин було подано майже 400 заяв.

Заступник міністра також підкреслив, що відтермінування мобілізації для студентів магістратури та аспірантури передбачається у разі здобуття наступного рівня освіти, тобто продовження навчання, а не отримання другої вищої освіти.

«Якщо хтось має диплом бакалавра, то може отримати відстрочку від мобілізації, вступивши до магістратури. Маючи ступінь магістра, після здобуття вищої освіти він може отримати відстрочку від мобілізації, склавши відповідні вступні іспити. А якщо ми говоримо про другу вищу освіту, то про відтермінування мобілізації не йдеться», – пояснив Вінницький.

Як відомо, реєстрація вступників до магістратури та аспірантури для складання одного вступного іспиту та одного вступного іспиту на професійну посаду триватиме до 29 травня.

Реєстрація здійснюється приймальними комісіями ВНЗ як стаціонарно, так і дистанційно.

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО РЕЄСТРАЦІЮ В ЄВІ ТА ЄФВВ

Для отримання оперативної інформації щодо стартової кампанії приєднуйтеся до сторінок Вступна кампанія Telegram Або Учасник І Освіта.ua на Фейсбуці.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ