МОН оприлюднило стратегічний план своєї діяльності – Освіта.UA

[ad_1]

МОН оприлюднило стратегічний план своєї діяльності

Стратегічний план дій «Виховуємо переможців» включає дев’ять пріоритетів роботи МОН

Міністерство освіти і науки оприлюднило Стратегічний план міністерства до 2027 року «Виховуємо переможців».

Метою документа є актуалізація пріоритетів та стратегічних цілей Міністерства на середньостроковий період до 2027 року, зокрема щодо подолання викликів, пов’язаних з військовою агресією Російської Федерації, та виконання зобов’язань України у сфері ​євроінтеграція.

В основу стратегії покладено Бачення майбутнього освіти і науки України та державні програмні документи, що визначають стратегії розвитку України та її інтеграції до Європейського Союзу.

Документ містить аналіз поточної ситуації у сфері освіти і науки з особливим наголосом на викликах у різних сферах та опис контекстів, що визначають пріоритетні напрямки діяльності.

На думку стратегів, критичною і базовою необхідністю майбутнього є трансформація умов війни. Документ містить п’ять ключових напрямів трансформації:

  • Зміст і значення.
  • Педагог і науковець.
  • Система і мережа.
  • космос.
  • Управлінські навички.

Стратегія також містить матрицю змін та стратегічні показники роботи освітньої галузі.

Крім того, Стратегія визначає дев’ять пріоритетів МОН до 2027 року, які охоплюють ключові напрями роботи міністерства.

Загалом, метою діяльності Міністерства протягом наступних трьох років є побудова системи освіти і науки, яка сприятиме зміцненню людського потенціалу на різних етапах життя та надасть можливість гнучкості до змін.

«Освіта має бути основою розвитку економіки та людського капіталу України. А наука є синонімом «інновацій» і «технологій», щоб зробити її привабливою для інвестицій і міжнародного партнерства. Це те, що ми включили до цілей Стратегічного плану», – наголошують автори документу.

СТРАТЕГІЧНИЙ БІЗНЕС-ПЛАН ПН[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ