Мінімальна кількість балів для вступу на бюджет – Освіта.UA

[ad_1]

Мінімальна кількість балів для зарахування на бюджет

Мінімальна кількість конкурсних балів для прийняття на державне (регіональне) замовлення визначатиметься закладами освіти

Відповідно до Порядку набору на навчання у 2024 році для всіх спеціальностей, за винятком винятків, мінімальна кількість конкурсних балів, що дає змогу допустити до конкурсного відбору, визначатиметься ВНЗ у Положенні про прийом.

Конкурсний бал для вступу розраховуватиметься шляхом перерахунку тестових балів, отриманих за кожний предметний іспит з НМТ, в оціночний бал за 200-бальною шкалою.

Міносвіти встановило вагові коефіцієнти для всіх предметів, що складаються для вступу на кожну спеціальність.

Для спеціальностей «Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія», «Фармація, промислова фармація» галузі знань «Охорона здоров’я», спеціальностей «Право», «Управління та державне управління», «Міжнародне право», «Міжн. економічні відносини» , «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіоналістика» – конкурсний залік для зарахування як на контракт, так і на бюджет не може бути менше 150 балів.

Для всіх інших абітурієнтів конкурсний бал для вступу на бюджет на основі повної середньої загальної освіти не може бути менше 130 балів. Ця вимога стосується не лише дітей загиблих захисників України.

Щоб отримувати оновлення щодо стартової кампанії, приєднуйтесь канал Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram або сторінки Учасник та Освіта.ua у Facebook.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ