Контроль наявності заборонених речовин під час НМТ – Освіта.UA

[ad_1]

Контроль наявності заборонених речовин під час НМТ

Випадки, в яких може перевірятися наявність в аудиторії заборонених технічних засобів

У тимчасовому екзаменаційному пункті, де проводиться ЗНО, допускається використання металодетекторів для контролю за виконанням учасниками зовнішнього оцінювання вимоги щодо не носіння засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, запису та відтворення інформації, як а також окремі предмети, які можуть становити елементи технічних заходів або пристроїв.

Такий контроль може здійснюватися вибірково, в окремих тимчасових екзаменаційних пунктах і аудиторіях, до початку виконання завдань із сертифікаційної роботи.

Крім того, перевірка може бути проведена у разі підозри учасника зовнішнього оцінювання (групи учасників) у використанні під час виконання завдань сертифікаційної роботи заборонених технічних засобів.

Учасник зовнішнього оцінювання позбавляється права продовжувати сертифікаційну роботу, якщо в екзаменаційній кімнаті екзаменаційного центру він протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи, має при собі засоби зв’язку (у тому числі непрацездатні), пристрої для зчитування, обробки, запису та відтворення інформації, а також окремих елементів, що можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друкованих чи рукописних матеріалів, інших засобів, предметів, пристроїв, не передбачених Порядком проведення національного багатопредметного ЗНО. змагання.

Крім того, навчальні кімнати тимчасових екзаменаційних пунктів будуть обладнані камерами спостереження, а це означає, що в кожній кімнаті буде здійснюватися відеоспостереження учасників мультитестування, що унеможливить запис під час іспиту.

ДОРОЖНЯ КАРТА УЧАСНИКА ЗНО/НМТ

Щоб отримувати важливу інформацію про NMT та стартову кампанію, приєднуйтесь до каналу Вступ.ОСВІТА.UA в Telegram.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ