«IT Update – IT Studies» пропонує новий функціонал – Освіта.UA

[ad_1]

«Інформатика оновлена ​​– ІТ студії» пропонує новий функціонал

На платформі IT studio з’явилося автоматичне оцінювання, терміни виконання завдань і відстеження успішності

В Україні провели масштабне вдосконалення платформи «IT update – IT Studies».

Проект, який переосмислив інформатику як предмет шкільної програми, став ще зручнішим завдяки новим функціям для ефективної організації навчального процесу.

Відтепер вчителям не доведеться витрачати час на перевірку закритих питань завдяки функції автоматичної перевірки та виставлення оцінок.

Перевірятимуться та оцінюватимуться лише відкриті завдання чи участь у навчальних проектах.

В кабінеті також є методичні рекомендації щодо організації навчального процесу з використанням ІТ-лабораторій, календар із термінами виконання завдань та функція «додати завдання на певну дату».

Крім того, вчителі мають доступ до статистики – електронного журналу оцінок для всього класу зі зручними фільтрами для перегляду учнями окремих модулів, уроків і завдань, а також механізмом архівації навчальних досягнень учнів у класі.

У батьківському кабінеті тепер з’явилися нові можливості відстежувати успішність дитини – оцінки, виконані завдання тощо.

Тепер студенти можуть самостійно стежити за станом оцінювання та перевіряти виконані завдання, користуватися зручним календарем, щоб не пропускати дедлайни, переглядати всі навчальні матеріали та програми платформи у своєму кабінеті.

Ви можете дізнатися більше про те, як виглядає оновлений функціонал відео.[ad_2]
Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ