«Хуавей Україна» нагородила переможців конкурсу знавців китайської мови Інституту Конфуція

  1. ГОЛОВНА
  2. НОВИНИ
  3. «Хуавей Україна» нагородила переможців конкурсу знавців китайської мови Інституту Конфуція

«Хуавей Україна» нагородила переможців конкурсу знавців китайської мови Інституту Конфуція

Конкурс спрямований на підтримку молодих спеціалістів, які продовжуватимуть вивчати східні мови та співпрацювати з провідними міжнародними компаніями.

24 квітня 2024 р Компанія “Хуавей Україна”. взяли участь в урочистій церемонії нагородження переможців конкурсу знавців китайської мови, яка відбулася на базі Інституту Конфуція Київського національного лінгвістичного університету (ІК КНЛУ).

Захід проводився з нагоди Дня китайської мови в ООН і був спрямований на підтримку молодих спеціалістів, які планують продовжувати вивчати східні мови та співпрацювати з провідними міжнародними компаніями.

«Сьогодні я хочу процитувати Конфуція: якщо ви чогось навчитеся, ви повинні багато практикувати; якщо у вас є друзі, які приїжджають до вас здалеку, вам слід радіти; якщо ви мудрі, ви повинні розуміти один одного. Перше правило ми можемо застосувати до вивчення китайської: найголовніше – практика. Ця мова дуже важка, але потрібно продовжувати працювати і не здаватися. Що стосується другої частини заяви, то Китай і Україна – це дві географічно віддалені країни, але між нами історично склалися добрі відносини. Як такі ж добрі друзі здалеку, українці приїжджають до Китаю вчитися, подорожувати, розвивати бізнес, і, звичайно, нам, китайцям, теж приємно бути в Україні. Ми раді, що у нас такі дружні стосунки. Що стосується приказки про мудрість, то в нинішніх умовах для обох країн дуже важливо порозумітися. І я щиро вірю, що Китай і Україна – мудрі країни, які можуть ефективно співпрацювати та підтримувати добрі стосунки, як це було протягом тривалого часу», – метафорично висловив сподівання на співпрацю Тоні Цао, в.о. генерального директора Huawei Україна.

23 студенти, зокрема Харківського національного університету імені Каразіна, Київського національного університету імені Шевченка, Київського національного лінгвістичного університету, Харківського національного педагогічного університету імені Сковороди, Київського столичного університету імені Грінченка, а також учні столичних середніх та старших шкіл. . Вони змагалися за перемогу у двох номінаціях.

У базовій категорії перемогли Оксана Яременко, Христина Степасюк та Аліна Павлик, а в середньому – Каміла Гасанова, Анастасія Бурда та Богдан Садчук.

«Ми співпрацюємо з ІЦ КНЛУ вже кілька років і будемо раді запросити ваших студентів на стажування, а потім працювати над перекладами з української на китайську та навпаки. Наразі ми маємо гарний приклад такої практики – двоє студентів інституту вже є нашими співробітниками. Сподіваюся, що надалі ми будемо тільки поглиблювати цю співпрацю. Я також хочу, щоб студенти постійно вдосконалювали свої знання, як і ми – з першого дня на підприємстві всі працівники щомісяця здають іспити. У цьому секрет успіху, особливо те, що Huawei є лідером ринку – ми завжди йдемо вперед. Тому я бажаю молодим фахівцям прагнути до нових знань, самовдосконалюватися та завжди вірити у власні сили», – зазначив Володимир Білавка, заступник директора з персоналу Huawei Україна.

«Ми дуже хотіли, щоб наші студенти мали змогу працювати в найпрестижнішій компанії на ринку телекомунікацій і правильно використовувати знання, отримані під час навчання в університеті. Тому логічним кроком у нашій співпраці стало рішення про підписання договору з «Huawei Україна» про стажування наших студентів. Завдяки такій співпраці студенти кожні півроку проходять навчання в компанії з перекладу, а потім туди беруть найкращих. Це найкращий доказ того, що така співпраця є дуже плідною та ефективною для підтримки молодих талановитих спеціалістів», – додала директор ІЦ КНЛУ з української сторони, завідувач кафедри китайської філології КНЛУ Юлія Любімова.

Під час церемонії нагородження переможців студенти ІЦ КНЛУ виконали традиційний китайський танець, познайомивши журі та гостей конкурсу зі східною атмосферою. Директор Інституту також підкреслив, що для установи дуже важливий День китайської мови в ООН, який щорічно відзначається в усьому світі, до якого і був запланований конкурс. Ця дата особливо асоціюється з початком одного з циклічних сезонів в Китаї, що перекладається з китайської як «дощ». Вважається, що саме в цей період, багато тисяч років тому, були створені перші китайські ієрогліфи.

Наприклад:

Huawei є провідним світовим постачальником інфраструктури інформаційно-комунікаційних технологій (ІКТ) і розумних пристроїв. Створюючи інтегровані рішення в різних сферах (телекомунікаційні мережі, IT, «розумні» пристрої, хмарні сервіси, цифрова енергетика), компанія вкладає значні ресурси в фундаментальні дослідження, зосереджуючись на технологічних проривах, які штовхають світ вперед. У компанії працює понад 207 000 співробітників у більш ніж 170 країнах, вона обслуговує 3 мільярди клієнтів і споживачів у всьому світі. Компанія Huawei була заснована в 1987 році. Це приватна компанія, яка повністю належить її працівникам. Huawei працює в Україні з 2000 року. Стратегія соціальної відповідальності «Huawei Україна» охоплює чотири сфери: освіта, охорона здоров’я, охорона навколишнього середовища та розвиток. У 2022-2023 роках компанія разом із партнерами проводила комплексні проекти, спрямовані на надання гуманітарної та технічної допомоги по всій Україні та активно розвивала екосистему у сфері освіти.

ВИВЧАЙТЕ БІЛЬШЕ




Надано з: Освіта UA

Назад
WhatsApp
Telegram
Skype
Messenger
Viber
ОНЛАЙН ЧАТ